WEDSTRIJD
17.09.21 | Kwartfinale | Valentin Vacherot | Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 6-0 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Valentin Vacherot | Petru-Alexandru Luncanu | |
1e Service % | 22/35 (63%) | 34/52 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/52 (62%) | 9/35 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valentin Vacherot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Valentin Vacherot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Vacherot | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Vacherot | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Valentin Vacherot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentin Vacherot | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Vacherot | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentin Vacherot vs. Petru-Alexandru Luncanu - onderlinge wedstrijden
17.09.21 | Kwartfinale | Valentin Vacherot | Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Valentin Vacherot form & Petru-Alexandru Luncanu form
Valentin Vacherot - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | - | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Dane Sweeny | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Arthur Fery | Arthur Fery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-72, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Lucas Pouille | 3-2, Lucas Pouille - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Francesco Passaro | 4-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 5-7, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Petru-Alexandru Luncanu - laatste wedstrijden
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
21.12.21 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |