WEDSTRIJD
18.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Valentin Vanta | Dominik Nazaruk | 6-4, 0-6, 7-68 | Turkey F48 | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
14.10.96, 27 Jaar
14.10.96, 27 Jaar
Valentin Vanta vs. Dominik Nazaruk - onderlinge wedstrijden
18.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Valentin Vanta | Dominik Nazaruk | 6-4, 0-6, 7-68 | wedstrijd detail | Turkey F48 | Clay |
Valentin Vanta form & Dominik Nazaruk form
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Dominik Nazaruk - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |