WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Valentin Vanta | Pavel Gula | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
07.04.04, 19 Jaar
07.04.04, 19 Jaar
Valentin Vanta vs. Pavel Gula - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Valentin Vanta | Pavel Gula | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Valentin Vanta form & Pavel Gula form
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Pavel Gula - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Kartsev | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mete Koseoglu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-3, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Mihai Lupean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Vacula | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Mastalka | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Magureanu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
06.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Antoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dimitrijevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lenn Luemkemann | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radim Paral | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |