WEDSTRIJD
31.08.21 | 1e ronde | Vasil Kirkov | Luca Teboul | 6-1, 6-1 | M15 Ulcinj | Clay |
STATISTIEKEN
Vasil Kirkov | Luca Teboul | |
1e Service % | 25/37 (68%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 4/19 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 8/37 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasil Kirkov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasil Kirkov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Luca Teboul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Luca Teboul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
31.05.02, 21 Jaar
31.05.02, 21 Jaar
Vasil Kirkov vs. Luca Teboul - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | 1e ronde | Vasil Kirkov | Luca Teboul | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
Vasil Kirkov form & Luca Teboul form
Vasil Kirkov - laatste wedstrijden
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.21 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.21 2e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.21 Halve finale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Luca Teboul - laatste wedstrijden
M25+H Bagneres - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Nogue | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juho-Eric Biggs | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taisei Ichikawa | 0-6, 0-1, - Luca Teboul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dani Chicano | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Liova Ajavon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sogn Biskop | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Filipe Grebentsov | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ruari Mclennan | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Plenkiewicz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Alex Barrena | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brice Patoux | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Matija Zugic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |