WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Vicente Oliver Moratalla | Paul Valsecchi | 6-4, 6-2 | M15 Benicarlo | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
Vicente Oliver Moratalla vs. Paul Valsecchi - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Vicente Oliver Moratalla | Paul Valsecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay |
Vicente Oliver Moratalla form & Paul Valsecchi form
Vicente Oliver Moratalla - laatste wedstrijden
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 1-4, - Vicente Oliver Moratalla - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Marques | 6-75, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Jorge Plans | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Hermoso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Pablo Calatrava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Paul Valsecchi - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail |