WEDSTRIJD
07.06.21 | 1e ronde | Victor Lilov | Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-2 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victor Lilov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Victor Lilov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Victor Lilov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Victor Lilov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Victor Lilov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Victor Lilov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Victor Lilov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Victor Lilov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-2 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victor Lilov | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victor Lilov vs. Antoine Ghibaudo - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | 1e ronde | Victor Lilov | Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Victor Lilov form & Antoine Ghibaudo form
Victor Lilov - laatste wedstrijden
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 7-65, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Andrade | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Axel Nefve | 6-76, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ithaca - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 7-63, 3-0, Alberto Colas Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Elijah Strode | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Elijah Strode | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 6-75, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
14.10.23 Finale | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Halve finale | vs. Lorenzo Claverie | Lorenzo Claverie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Tacchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail |
Antoine Ghibaudo - laatste wedstrijden
M15 Lons - I. hard | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Benjamin Vitter | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamas Szigeti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 6-4, 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Nagel | 7-64, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-74, 0-1, - Antoine Ghibaudo - scratch | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Ruscica | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |