WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Victorio Marquiselli | Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | M15 Rovinj | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
11.09.02, 21 Jaar
11.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.06.02, 21 Jaar
28.06.02, 21 Jaar
Victorio Marquiselli vs. Filiberto Fumagalli - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Victorio Marquiselli | Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay |
Victorio Marquiselli form & Filiberto Fumagalli form
Victorio Marquiselli - laatste wedstrijden
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Pini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 3-6, 7-66, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Mateo Branc | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Cruz Collardin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Viktor Markov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktor Kirov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 3-6, 17-15 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Kreynes | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Ujvary | 0-5, - Victorio Marquiselli - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Filiberto Fumagalli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe De Dios | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 3-6, 3-2, - Filiberto Fumagalli - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Pundel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 7-65, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Iacopo Sada | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Skripaev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Humberto Diaz Richard | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Filippo Romano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-64, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |