WEDSTRIJD
16.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Viktor Galovic | Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-2 | Recanati Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Viktor Galovic | Tommaso Compagnucci | |
1e Service % | 26/46 (57%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 10/46 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktor Galovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Viktor Galovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktor Galovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Galovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Galovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Tommaso Compagnucci | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktor Galovic vs. Tommaso Compagnucci - onderlinge wedstrijden
16.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Viktor Galovic | Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Recanati Challenger | Hard |
Viktor Galovic form & Tommaso Compagnucci form
Viktor Galovic - laatste wedstrijden
Todi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Split 2 - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.21 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
06.01.21 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
07.11.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
18.10.20 Kwalif. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
03.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
27.09.20 Kwalif. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Tommaso Compagnucci - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mateo Martinovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Michnev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marc Majdandzic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-63, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nathan Trouve | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Benito Massacri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Melzer | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |