WEDSTRIJD
21.05.21 | 1e ronde | Viktor Jovic | Dusan Obradovic | 6-2, 6-1 | M15 Brcko | Clay |
STATISTIEKEN
Viktor Jovic | Dusan Obradovic | |
1e Service % | 21/40 (53%) | 32/45 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 8/40 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktor Jovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktor Jovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dusan Obradovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktor Jovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktor Jovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktor Jovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Jovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Jovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Dusan Obradovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktor Jovic vs. Dusan Obradovic - onderlinge wedstrijden
03.08.23 | 2e ronde | Dusan Obradovic | Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay |
21.05.21 | 1e ronde | Viktor Jovic | Dusan Obradovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Brcko | Clay |
Viktor Jovic form & Dusan Obradovic form
Viktor Jovic - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Obrad Markovski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Milan Drinic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Aleksa Pisaric | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Halve finale | vs. Felix Gill | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Finale | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.23 2e ronde | vs. Gino Romano | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Dusan Obradovic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |