WEDSTRIJD
22.05.21 | Halve finale | Vitaliy Sachko | Evan Furness | 7-64, 6-3 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Vitaliy Sachko | Evan Furness | |
1e Service % | 43/76 (57%) | 57/82 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/43 (67%) | 30/57 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/33 (36%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/82 (54%) | 35/76 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/158 (54%) | 73/158 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vitaliy Sachko | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitaliy Sachko vs. Evan Furness - onderlinge wedstrijden
23.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Vitaliy Sachko | Evan Furness | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Kitzbuhel | Clay |
22.05.21 | Halve finale | Vitaliy Sachko | Evan Furness | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Vitaliy Sachko form & Evan Furness form
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |