WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Vitaliy Sachko | Federico Arnaboldi | 7-64, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Vitaliy Sachko | Federico Arnaboldi | |
1e Service % | 50/69 (72%) | 58/92 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/50 (66%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/92 (48%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/161 (54%) | 74/161 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Vitaliy Sachko | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
Vitaliy Sachko | 3-3 | |
3-4 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Vitaliy Sachko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Vitaliy Sachko | 5-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitaliy Sachko vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Vitaliy Sachko | Federico Arnaboldi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Vitaliy Sachko form & Federico Arnaboldi form
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |