WEDSTRIJD
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Vitaliy Sachko | Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 6-4, 6-3 | Vienna | I. hard |
STATISTIEKEN
Vitaliy Sachko | Pierre-Hugues Herbert | |
1e Service % | 53/82 (65%) | 50/70 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/53 (58%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 12/20 (60%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/70 (39%) | 38/82 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/152 (47%) | 81/152 (53%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitaliy Sachko vs. Pierre-Hugues Herbert - onderlinge wedstrijden
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Vitaliy Sachko | Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Vienna | I. hard |
Vitaliy Sachko form & Pierre-Hugues Herbert form
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Pierre-Hugues Herbert - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Mika Brunold | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |