Vitaliy Sachko vs. Sergio Galdos 22.11.2020

Vitaliy Sachko vs. Sergio Galdos 22.11.2020 - Lima Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

22.11.20Kwalif.Vitaliy Sachko Sergio Galdos 4-0, - scratch Peru Lima Challenger Clay

STATISTIEKEN

Vitaliy SachkoSergio Galdos
1e Service %9/16 (56%)10/12 (83%)
Punten gewonnen met 1e Service7/9 (78%)2/10 (20%)
Punten gewonnen met 2e Service3/7 (43%)0/2 (0%)
Punten gewonnen met ontvangen10/12 (83%)6/16 (38%)
Totaal aantal gewonnen punten20/28 (71%)8/28 (29%)
Dubbele fouten01
Aces10

STATISTIEKEN

1
0-0Sergio Galdos Sergio Galdos podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Vitaliy Sachko Vitaliy Sachko podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
2-0Sergio Galdos Sergio Galdos podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Vitaliy Sachko Vitaliy Sachko podáva3-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
4-0Sergio Galdos Sergio Galdos podáva
0-0, 15-0, 30-0
- scratch

Vitaliy Sachko
Ukraine
14.07.97, 23 Jaar




496
67
26483 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
02.01.90, 30 Jaar




887
15
144905 $
Sergio Galdos
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Vitaliy Sachko vs. Sergio Galdos - onderlinge wedstrijden

22.11.20Kwalif.Vitaliy SachkoSergio Galdos4-0, Sergio Galdos - scratchwedstrijd detailPeru Lima Challenger Clay

Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden

Peru Lima Challenger - Clay
25.11.20
2e ronde
vs. Juan Manuel Cerundolo6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
23.11.20
1e ronde
vs. Facundo Bagnis3-6, 6-1, 7-65 overwinningwedstrijd detail
22.11.20
Kwalif.
vs. Sergio Galdos4-0, Sergio Galdos - scratchoverwinningwedstrijd detail
Austria Vienna - I. hard
27.10.20
1e ronde
vs. Dominic Thiem4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
25.10.20
Kwalif.
vs. Norbert Gombos7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Pierre-Hugues Herbert1-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
15.10.20
2e ronde
vs. Alexandar Lazarov5-7, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.20
1e ronde
vs. Yann Marti6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
10.10.20
Halve finale
vs. Nick Chappell4-6, 7-5, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
09.10.20
Kwartfinale
vs. Francesco Vilardo6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.10.20
2e ronde
vs. Simon Yitbarek6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
07.10.20
1e ronde
vs. Georgii Kravchenko7-62, 7-5 overwinningwedstrijd detail
France M15 Forbach - Carpet
01.10.20
2e ronde
vs. Joshua Dous Karpenschif6-71, 6-2, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
30.09.20
1e ronde
vs. Hendrik Jebens6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Curtea - Clay
19.09.20
Halve finale
vs. Franco Agamenone1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.09.20
Kwartfinale
vs. Bogdan Pavel6-4, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.09.20
2e ronde
vs. Dragos Dima6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.09.20
1e ronde
vs. Calin Manda6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
All Lower - Clay
31.07.20
1e ronde
vs. Michael Vrbensky6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
30.07.20
1e ronde
vs. Jiri Lehecka6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
29.07.20
1e ronde
vs. Adam Pavlasek6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.07.20
1e ronde
vs. Jiri Barnat6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
23.07.20
1e ronde
vs. Robin Stanek4-6, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
17.07.20
1e ronde
vs. Vaclav Safranek2-0, Vaclav Safranek - scratchoverwinningwedstrijd detail
16.07.20
1e ronde
vs. Petr Michnev7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.07.20
1e ronde
vs. Jonas Forejtek6-74, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Andrew Paulson6-4, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Matej Vocel5-7, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Toby Alex Kodat6-3, 7-6 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Jaroslav Pospisil0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Sergio Galdos - laatste wedstrijden

Peru Lima Challenger - Clay
24.11.20
1e ronde
vs. Alejandro Tabilo2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.20
Kwalif.
vs. Vitaliy Sachko0-4, - Sergio Galdos - scratchnederlaagwedstrijd detail
21.11.20
1e ronde van de kwal.
vs. Gianluca Ballotta4-6, 6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
12.02.20
1e ronde
vs. Federico Zeballos3-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
05.02.20
1e ronde
vs. Martin Cuevas2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Uruguay Punta Del - Clay
28.01.20
1e ronde
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.01.20
Kwalif.
vs. Fabricio Neis6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Trieste - Clay
03.09.19
1e ronde
vs. Pietro Rondoni3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
02.09.19
Kwalif.
vs. Andres Gabriel Ciurletti6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Marco De Rossi6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Blois Challenger - Clay
19.06.19
2e ronde
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M25 Huelva - Clay
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Federico Zeballos2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Peru Lima Challenger - Clay
20.10.18
1e ronde van de kwal.
vs. Matias Zukas4-6, 6-3, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Panama Panama City - Clay
31.03.18
1e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Mejia5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Marburg Challenger - Clay
01.07.17
1e ronde van de kwal.
vs. Lukas Ruepke4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy San Benedetto - Clay
09.07.16
1e ronde van de kwal.
vs. Riccardo Bonadio6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Todi Challenger - Clay
04.07.16
2e ronde van de kwal.
vs. Ramkumar Ramanathan3-6, 7-62, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.07.16
1e ronde van de kwal.
vs. Valentin Sansonetti6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy Caltanissetta Challenger - Clay
05.06.16
Kwalif.
vs. Antonio Massara3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.06.16
2e ronde van de kwal.
vs. Marco Bortolotti6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Colombia Bucaramanga Challenger - Clay
24.01.16
2e ronde van de kwal.
vs. Juan Ignacio Londero2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
24.01.16
1e ronde van de kwal.
vs. Juan Montes6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Peru Lima Challenger - Clay
25.10.15
2e ronde van de kwal.
vs. Juan Ignacio Galarza3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.10.15
1e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Alberto Arreche6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Brazil Porto Alegre - Clay
26.09.15
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandre Tsuchiya1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Brazil Campinas Challenger - Clay
20.09.15
2e ronde van de kwal.
vs. Ricardo Hocevar1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.09.15
1e ronde van de kwal.
vs. Fernando Yamacita6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Colombia Barranquilla Challenger - Clay
06.09.15
2e ronde van de kwal.
vs. Ruan Roelofse6-3, 4-6, 0-2, - Sergio Galdos - scratchnederlaagwedstrijd detail
Poland Poznan Challenger - Clay
13.07.15
Kwalif.
vs. Artem Smirnov4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.07.15
2e ronde van de kwal.
vs. Henri Laaksonen6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
<