WEDSTRIJD
03.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | Napoli Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Vlad Victor Cornea | Dragos Nicolae Madaras | |
1e Service % | 46/91 (51%) | 40/76 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/46 (65%) | 19/40 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/45 (44%) | 17/36 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/76 (53%) | 41/91 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Vlad Victor Cornea | 7-5 | |
Vlad Victor Cornea | 2-1 | |
2-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vlad Victor Cornea vs. Dragos Nicolae Madaras - onderlinge wedstrijden
03.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Napoli Challenger | Clay |
06.09.18 | 1e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Vlad Victor Cornea | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Romania F12 | Clay |
Vlad Victor Cornea form & Dragos Nicolae Madaras form
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |