WEDSTRIJD
08.09.20 | Kwalif. | Vlad Victor Cornea | Valentin Vanta | 7-5, 2-6, 10-8 | M15 Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Vlad Victor Cornea | Valentin Vanta | |
1e Service % | 45/83 (54%) | 45/63 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/38 (32%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/63 (41%) | 41/83 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/146 (47%) | 78/146 (53%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 3-5 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Vlad Victor Cornea vs. Valentin Vanta - onderlinge wedstrijden
08.09.20 | Kwalif. | Vlad Victor Cornea | Valentin Vanta | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay |
03.04.17 | 2e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Valentin Vanta | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Turkey F13 | Clay |
18.07.16 | Kwalif. | Vlad Victor Cornea | Valentin Vanta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Romania F9 | Clay |
Vlad Victor Cornea form & Valentin Vanta form
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |