WEDSTRIJD
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Aoran Wang | 2-6, 7-5, 10-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vladimir Uzhylovsky vs. Aoran Wang - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Aoran Wang | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Vladimir Uzhylovsky form & Aoran Wang form
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |
Aoran Wang - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 0-3, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jinpeng Tang | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Li Tu | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
20.08.23 Kwalif. | vs. Hanwen Li | 5-7, 0-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Bingyu Yu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
02.07.23 Finale | vs. Yan Bai | 2-6, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | Xiaofei Wang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |