WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Benito Sanchez Martinez | 6-1, 3-6, 12-10 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
30.04.02, 21 Jaar
30.04.02, 21 Jaar
Vladimir Uzhylovsky vs. Benito Sanchez Martinez - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Benito Sanchez Martinez | 6-1, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Vladimir Uzhylovsky form & Benito Sanchez Martinez form
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |
Benito Sanchez Martinez - laatste wedstrijden
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Perry Gregg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 5-7, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Youssef Labbene | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Johnson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Sam Riffice | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Naqvi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 7-5, - Benito Sanchez Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-3, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Krittin Koaykul | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 0-1, Jakob Aichhorn - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bohm | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |