WEDSTRIJD
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Dylan Salton | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
09.09.02, 21 Jaar
12858 $
09.09.02, 21 Jaar
12858 $
Vladimir Uzhylovsky vs. Dylan Salton - onderlinge wedstrijden
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Dylan Salton | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
04.02.20 | Kwalif. | Vladimir Uzhylovsky | Dylan Salton | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Vladimir Uzhylovsky form & Dylan Salton form
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |
Dylan Salton - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Knezevic | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Atharva Sharma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 4-3, Siddhant Banthia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Spadola | 0-2, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Jordan Hasson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 1-4, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Lazar Milicevic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 1-6, 0-4, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Atakan Karahan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |