WEDSTRIJD
31.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Roman Boychuk | 7-5, 6-2 | M15 Novomoskovsk | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
05.01.96, 28 Jaar
05.01.96, 28 Jaar
Vladimir Uzhylovsky vs. Roman Boychuk - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Roman Boychuk | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Novomoskovsk | Clay |
Vladimir Uzhylovsky form & Roman Boychuk form
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |
Roman Boychuk - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F28 - Hard | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |