WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Vladislav Ivanov | Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
02.10.98, 25 Jaar
02.10.98, 25 Jaar
Vladislav Ivanov vs. Cedric Stanke - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Vladislav Ivanov | Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
17.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Vladislav Ivanov | Cedric Stanke | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Vladislav Ivanov form & Cedric Stanke form
Vladislav Ivanov - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Cedric Stanke - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nour Fathalla | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Andriy Poritskyy | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Kolninov | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rudy Quan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Carbone | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Glomb | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Melot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 0-3, - Cedric Stanke - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Renlong Pang | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |