WEDSTRIJD
24.11.21 | 1e ronde | Vladislav Ivanov | Mikhail Gorokhov | 6-1, 6-0 | M15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Vladislav Ivanov | Mikhail Gorokhov | |
1e Service % | 24/34 (71%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/24 (92%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 1/14 (7%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/30 (73%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vladislav Ivanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vladislav Ivanov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mikhail Gorokhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
29.01.04, 20 Jaar
29.01.04, 20 Jaar
Vladislav Ivanov vs. Mikhail Gorokhov - onderlinge wedstrijden
24.11.21 | 1e ronde | Vladislav Ivanov | Mikhail Gorokhov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Kazan | I. hard |
Vladislav Ivanov form & Mikhail Gorokhov form
Vladislav Ivanov - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mikhail Gorokhov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manav Hariraj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-5, 3-1, Igor Kudriashov - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ludovico Vaccari | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eldin Nokic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Stijn Slump | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shivam Khanna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 5-0, Anmar Faleh Alhogbani - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toufik Sahtali | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |