WEDSTRIJD
14.09.21 | Kwalif. | Vladislav Ivanov | Roland Stuurman | 4-6, 6-3, 10-8 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Vladislav Ivanov | Roland Stuurman | |
1e Service % | 61/77 (79%) | 68/89 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/61 (69%) | 42/68 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 11/21 (52%) |
Benutte Breakpoints | 1/9 (11%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/89 (40%) | 26/77 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/166 (52%) | 79/166 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vladislav Ivanov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roland Stuurman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladislav Ivanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roland Stuurman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladislav Ivanov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Roland Stuurman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladislav Ivanov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Roland Stuurman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladislav Ivanov | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Roland Stuurman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Vladislav Ivanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Roland Stuurman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vladislav Ivanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roland Stuurman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladislav Ivanov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Roland Stuurman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladislav Ivanov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Roland Stuurman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vladislav Ivanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Roland Stuurman | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
Vladislav Ivanov vs. Roland Stuurman - onderlinge wedstrijden
14.09.21 | Kwalif. | Vladislav Ivanov | Roland Stuurman | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Vladislav Ivanov form & Roland Stuurman form
Vladislav Ivanov - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Roland Stuurman - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |