WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Vladyslav Orlov | Nini Gabriel Dica | 6-2, 5-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Vladyslav Orlov | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Orlov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0 | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Vladyslav Orlov | 2-1 | |
3-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-30 | ||
Vladyslav Orlov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Vladyslav Orlov | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nini Gabriel Dica | |
5-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Vladyslav Orlov vs. Nini Gabriel Dica - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Vladyslav Orlov | Nini Gabriel Dica | 6-2, 5-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Vladyslav Orlov form & Nini Gabriel Dica form
Vladyslav Orlov - laatste wedstrijden
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - scratch | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Nini Gabriel Dica - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | wedstrijd detail |