WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Wishaya Trongcharoenchaikul | Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Georgia
18.03.01, 23 Jaar
18.03.01, 23 Jaar
Wishaya Trongcharoenchaikul vs. Irakli Tsurtsumia - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Wishaya Trongcharoenchaikul | Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Wishaya Trongcharoenchaikul form & Irakli Tsurtsumia form
Wishaya Trongcharoenchaikul - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Karan Singh | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Maik Steiner | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Corban Crowther | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Tang | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Fajing Sun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Qian Sun | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Evan Zhu | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail |
Irakli Tsurtsumia - laatste wedstrijden
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Latinovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 0-6, 6-3, 16-14 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktor Jovic | 5-7, 3-5, - Irakli Tsurtsumia - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Hong Kit Wong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taisei Kinase | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, - Irakli Tsurtsumia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 Kwalif. | vs. Iacopo Sada | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 7-66, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |