WEDSTRIJD
25.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Xavi Matas Ortega | Noah Lopez | 6-3, 6-4 | M15 Madrid | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
26.08.02, 21 Jaar
10442 $
26.08.02, 21 Jaar
10442 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
25.02.02, 22 Jaar
19218 $
25.02.02, 22 Jaar
19218 $
Xavi Matas Ortega vs. Noah Lopez - onderlinge wedstrijden
23.05.23 | Kwalif. | Noah Lopez | Xavi Matas Ortega | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Mataro | Clay |
25.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Xavi Matas Ortega | Noah Lopez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay |
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Xavi Matas Ortega | Noah Lopez | 6-75, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | M25 Madrid | Clay |
Xavi Matas Ortega form & Noah Lopez form
Xavi Matas Ortega - laatste wedstrijden
M15 Villena - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 7-62, 0-3, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bryan Hernandez Cortes | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 1-6, 1-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Giacomo Revelli | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingliang Yue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-62, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arthur Gea | 0-6, 1-2, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denis Puzanov | 6-0, Denis Puzanov - scratch | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Monclus Martin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 6-0, 5-1, Zach Stephens - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-1, David Naharro - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Noah Lopez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Michael Zhu | 0-6, 6-1, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Charles Chen | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Garcia | 6-1, 4-0, Miguel Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-75, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Loick Klipfel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Hines | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Jimenez | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail |