WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Xavi Matas Ortega | Oriol Fillat Gimenez | 6-0, 6-2 | M15 Marbella | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
26.08.02, 21 Jaar
10442 $
26.08.02, 21 Jaar
10442 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
13.03.02, 22 Jaar
13.03.02, 22 Jaar
Xavi Matas Ortega vs. Oriol Fillat Gimenez - onderlinge wedstrijden
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Xavi Matas Ortega | Oriol Fillat Gimenez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Marbella | Hard |
Xavi Matas Ortega form & Oriol Fillat Gimenez form
Xavi Matas Ortega - laatste wedstrijden
M15 Villena - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 7-62, 0-3, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bryan Hernandez Cortes | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 1-6, 1-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Giacomo Revelli | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingliang Yue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-62, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arthur Gea | 0-6, 1-2, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denis Puzanov | 6-0, Denis Puzanov - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Monclus Martin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 6-0, 5-1, Zach Stephens - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-1, David Naharro - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Oriol Fillat Gimenez - laatste wedstrijden
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Spain F29 - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Spain F12 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F7 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |