WEDSTRIJD
30.03.23 | 2e ronde | Xiaofei Wang | Michal Mikula | 4-6, 6-2, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Xiaofei Wang | Michal Mikula | |
1e Service % | 49/75 (65%) | 58/91 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/49 (76%) | 42/58 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/91 (38%) | 22/75 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/166 (53%) | 78/166 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Xiaofei Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Xiaofei Wang | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaofei Wang | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaofei Wang | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaofei Wang | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Xiaofei Wang | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaofei Wang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Xiaofei Wang | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xiaofei Wang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Xiaofei Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xiaofei Wang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaofei Wang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaofei Wang | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaofei Wang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Xiaofei Wang vs. Michal Mikula - onderlinge wedstrijden
30.03.23 | 2e ronde | Xiaofei Wang | Michal Mikula | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
17.01.22 | Kwalif. | Xiaofei Wang | Michal Mikula | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Xiaofei Wang form & Michal Mikula form
Xiaofei Wang - laatste wedstrijden
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Matteo Lavizzari | 1-6, - Xiaofei Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Zhe Li | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanwen Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Aoran Wang | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Jiayang Dong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Hanwen Li | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jimmy Yang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Aoran Wang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Shaoyun Liu | 6-3, 4-1, Shaoyun Liu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Changli Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Chukang Wang | 7-63, 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Aoran Wang | - | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuchen Pan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-2, - Xiaofei Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Tepmahc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |