WEDSTRIJD
06.11.20 | Kwartfinale | Yan Sabanin | Eric Vanshelboim | 6-3, 6-3 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Yan Sabanin | Eric Vanshelboim | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 48/63 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 8/15 (53%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/63 (46%) | 13/50 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yan Sabanin vs. Eric Vanshelboim - onderlinge wedstrijden
06.11.20 | Kwartfinale | Yan Sabanin | Eric Vanshelboim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
19.07.19 | Kwartfinale | Yan Sabanin | Eric Vanshelboim | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Yan Sabanin form & Eric Vanshelboim form
Yan Sabanin - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Eric Vanshelboim - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | - Eric Vanshelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |