WEDSTRIJD
05.09.19 | 2e ronde | Yan Sabanin | Michal Konecny | 6-73, 7-5, 6-2 | M15 Sajur | Hard |
STATISTIEKEN
Yan Sabanin | Michal Konecny | |
1e Service % | 61/103 (59%) | 55/86 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/61 (74%) | 42/55 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/42 (55%) | 15/31 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/86 (34%) | 35/103 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/189 (51%) | 92/189 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 10 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yan Sabanin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Yan Sabanin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yan Sabanin | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Yan Sabanin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Yan Sabanin | 5-5 | |
6-5 | Michal Konecny | |
Yan Sabanin | 6-6 | |
6-73 |
2 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Yan Sabanin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Sabanin | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Yan Sabanin | 2-3 | |
2-4 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Yan Sabanin | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yan Sabanin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Yan Sabanin | 6-5 | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Yan Sabanin | 1-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yan Sabanin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yan Sabanin vs. Michal Konecny - onderlinge wedstrijden
05.09.19 | 2e ronde | Yan Sabanin | Michal Konecny | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sajur | Hard |
12.05.17 | Kwartfinale | Yan Sabanin | Michal Konecny | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Bulgaria F1 | Hard |
Yan Sabanin form & Michal Konecny form
Yan Sabanin - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Michal Konecny - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail |