WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Yanki Erel | Aldin Setkic | 6-3, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yanki Erel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Yanki Erel | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Yanki Erel | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Yanki Erel | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Aldin Setkic | |
Yanki Erel | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0 | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Yanki Erel | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Yanki Erel | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Yanki Erel | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0 | ||
Yanki Erel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Yanki Erel | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yanki Erel vs. Aldin Setkic - onderlinge wedstrijden
27.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Aldin Setkic | Yanki Erel | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Lugano Challenger | I. hard |
29.08.20 | 1e ronde | Yanki Erel | Aldin Setkic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Yanki Erel form & Aldin Setkic form
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | - Aldin Setkic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |