WEDSTRIJD
14.08.19 | 1e ronde | Yanki Erel | Guido Ivan Justo | 6-2, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Yanki Erel | Guido Ivan Justo | |
1e Service % | 36/54 (67%) | 30/43 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/36 (58%) | 10/30 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 25/54 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yanki Erel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Yanki Erel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Yanki Erel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Yanki Erel | 0-0 | |
1-0 | Guido Ivan Justo | |
Yanki Erel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-30, A-40[BP] | ||
Yanki Erel | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0 | ||
Yanki Erel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yanki Erel vs. Guido Ivan Justo - onderlinge wedstrijden
14.08.19 | 1e ronde | Yanki Erel | Guido Ivan Justo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Yanki Erel form & Guido Ivan Justo form
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Guido Ivan Justo - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |