WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Yanki Erel | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Yanki Erel | Ivan Davydov | |
1e Service % | 41/57 (72%) | 37/52 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/41 (63%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/52 (56%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yanki Erel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yanki Erel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yanki Erel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yanki Erel vs. Ivan Davydov - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Yanki Erel | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Yanki Erel form & Ivan Davydov form
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ivan Davydov - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail |