WEDSTRIJD
25.02.20 | 1e ronde | Yanki Erel | Mert Naci Turker | 5-7, 6-2, 6-0 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Yanki Erel | Mert Naci Turker | |
1e Service % | 41/85 (48%) | 35/77 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/44 (48%) | 17/42 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/77 (53%) | 34/85 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/162 (57%) | 70/162 (43%) |
Dubbele fouten | 7 | 8 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Yanki Erel | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15 | ||
Yanki Erel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yanki Erel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yanki Erel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yanki Erel | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yanki Erel | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Mert Naci Turker | |
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-0 | Mert Naci Turker | |
0-0 | ||
Yanki Erel | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Mert Naci Turker | |
0-0 | ||
Yanki Erel | 5-2 | |
6-2 |
3 | ||
0-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 5-0 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Yanki Erel | 6-0 | |
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
Yanki Erel vs. Mert Naci Turker - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 1e ronde | Yanki Erel | Mert Naci Turker | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
Yanki Erel form & Mert Naci Turker form
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mert Naci Turker - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |