WEDSTRIJD
26.10.21 | Kwalif. | Yannick Wunderlich | Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
29.08.03, 20 Jaar
29.08.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
30.08.03, 20 Jaar
30.08.03, 20 Jaar
Yannick Wunderlich vs. Pierre Antoine Tailleu - onderlinge wedstrijden
26.10.21 | Kwalif. | Yannick Wunderlich | Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Yannick Wunderlich form & Pierre Antoine Tailleu form
Yannick Wunderlich - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.23 1e ronde | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.23 Kwalif. | vs. Nikolay Sysoev | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudio Cataldi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.12.22 Kwalif. | vs. Nikolay Sysoev | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Francois Musitelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. William Jucha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Betesh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 4-2, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Max Wiskandt | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 3-1, Samuel Paulovcak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Fix | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Rayen Zribi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.22 Kwalif. | vs. Youssef Labbene | 6-1, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Victorio Marquiselli | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Pierre Antoine Tailleu - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 5-7, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-76, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Ender | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-71, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurelien Schmitt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lons - I. hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Lizon Tati | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Potel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |