WEDSTRIJD
26.07.19 | Kwartfinale | Yasutaka Uchiyama | Zhe Li | 6-73, 6-4, 6-1 | Granby Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Yasutaka Uchiyama | Zhe Li | |
1e Service % | 62/98 (63%) | 67/98 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/62 (79%) | 45/67 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/36 (47%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/98 (41%) | 32/98 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/196 (54%) | 90/196 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 20 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yasutaka Uchiyama | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Yasutaka Uchiyama | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yasutaka Uchiyama vs. Zhe Li - onderlinge wedstrijden
26.07.19 | Kwartfinale | Yasutaka Uchiyama | Zhe Li | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Granby Challenger | Hard |
13.09.16 | 1e ronde | Yasutaka Uchiyama | Zhe Li | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Nanchang Challenger | Hard |
Yasutaka Uchiyama form & Zhe Li form
Yasutaka Uchiyama - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Dane Sweeny | 2-6, 1-3, - Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Alex Bolt | 7-67, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-1, - Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | - | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusaku Sugaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. August Holmgren | 6-78, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Taro Daniel | 2-6, 1-2, - Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |