WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yosuke Watanuki | Ernests Gulbis | 6-2, 6-1 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Yosuke Watanuki | Ernests Gulbis | |
1e Service % | 19/43 (44%) | 18/45 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/19 (68%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yosuke Watanuki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yosuke Watanuki | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yosuke Watanuki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yosuke Watanuki | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yosuke Watanuki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yosuke Watanuki | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yosuke Watanuki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yosuke Watanuki | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yosuke Watanuki vs. Ernests Gulbis - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yosuke Watanuki | Ernests Gulbis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Yosuke Watanuki form & Ernests Gulbis form
Yosuke Watanuki - laatste wedstrijden
Los Cabos - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-4, 5-7, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yuta Shimizu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Michael Mmoh | 6-4, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 7-63, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
18.08.23 Halve finale | vs. Constant Lestienne | - | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. James Duckworth | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
03.08.23 3e ronde | vs. Ugo Humbert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 7-610, 7-63 | wedstrijd detail |
Ernests Gulbis - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - scratch | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail |