WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Yuichi Sugita | Mohamed Safwat | 6-0, 6-2 | Nur-Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Yuichi Sugita | Mohamed Safwat | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 23/42 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/24 (63%) | 13/23 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 2/19 (11%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/42 (64%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuichi Sugita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuichi Sugita | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuichi Sugita | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuichi Sugita | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuichi Sugita | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuichi Sugita | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuichi Sugita | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuichi Sugita vs. Mohamed Safwat - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Yuichi Sugita | Mohamed Safwat | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Nur-Sultan | I. hard |
17.02.15 | 1e ronde | Mohamed Safwat | Yuichi Sugita | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | New Delhi | Hard |
Yuichi Sugita form & Mohamed Safwat form
Yuichi Sugita - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.22 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
11.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 3-6, 1-3, - Yuichi Sugita - scratch | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Jay Clarke | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.21 1e ronde | vs. Casper Ruud | 3-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwalif. | vs. Ivo Karlovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-64, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.07.21 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Jordan Thompson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-74, 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham 2 - Grass | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
03.05.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 0-4, - Yuichi Sugita - scratch | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
24.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |