WEDSTRIJD
20.09.21 | Kwalif. | Yunseong Chung | Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | Columbus Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Yunseong Chung | Alexis Galarneau | |
1e Service % | 33/50 (66%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/33 (88%) | 24/35 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 11/20 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/55 (36%) | 11/50 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexis Galarneau | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexis Galarneau | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-2 | Alexis Galarneau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yunseong Chung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Alexis Galarneau | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-4 | Alexis Galarneau | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yunseong Chung vs. Alexis Galarneau - onderlinge wedstrijden
20.09.21 | Kwalif. | Yunseong Chung | Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Columbus Challenger | I. hard |
Yunseong Chung form & Alexis Galarneau form
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexis Galarneau - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Brandon Holt | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-65, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Denis Kudla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-710, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Bjorn Fratangelo | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |