WEDSTRIJD
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Josh Reid | 6-3, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
23.03.01, 23 Jaar
23.03.01, 23 Jaar
Yuta Kawahashi vs. Josh Reid - onderlinge wedstrijden
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Josh Reid | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Yuta Kawahashi form & Josh Reid form
Yuta Kawahashi - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-3, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-79, 1-4, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-1, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Maximus Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail |
Josh Reid - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Boeckli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Lusovsky | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Calin Manda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 3-0, Mihai Razvan Marinescu - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 7-69, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Shvangiradze | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cooper | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 4-0, Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Massacri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Buechi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Birtan Duran | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |