WEDSTRIJD
09.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Lorenzo Favero | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
24.05.01, 22 Jaar
24.05.01, 22 Jaar
Yuta Kawahashi vs. Lorenzo Favero - onderlinge wedstrijden
09.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Lorenzo Favero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Yuta Kawahashi form & Lorenzo Favero form
Yuta Kawahashi - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-3, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-79, 1-4, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-1, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Maximus Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail |
Lorenzo Favero - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Alonso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Opatija - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Uwe Kask | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Corcelli Perez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Rovinj - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Litvinov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.01.22 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Andre Sheng Liew | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.22 1e ronde | vs. Caspar Schuetze | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.22 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Litvinov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 7-65, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kawahashi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Cotler | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hitesh Yalamanchili | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |