WEDSTRIJD
14.03.19 | 2e ronde | Yuta Shimizu | Rimpei Kawakami | 7-64, 2-6, 6-1 | M15 Nishi | Hard |
STATISTIEKEN
Yuta Shimizu | Rimpei Kawakami | |
1e Service % | 55/93 (59%) | 65/89 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/55 (71%) | 39/65 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/38 (42%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/89 (45%) | 38/93 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/182 (52%) | 87/182 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuta Shimizu vs. Rimpei Kawakami - onderlinge wedstrijden
30.09.22 | Kwartfinale | Rimpei Kawakami | Yuta Shimizu | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Kashiwa | Hard |
14.03.19 | 2e ronde | Yuta Shimizu | Rimpei Kawakami | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Nishi | Hard |
22.06.18 | Kwartfinale | Yuta Shimizu | Rimpei Kawakami | 4-6, 6-1, 2-1, Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | Guam F1 | Hard |
Yuta Shimizu form & Rimpei Kawakami form
Yuta Shimizu - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Rimpei Kawakami - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
01.11.22 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |