WEDSTRIJD
29.10.19 | 1e ronde | Zhe Li | Ji Sung Nam | 6-2, 6-1 | Shenzhen Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Zhe Li | Ji Sung Nam | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 22/40 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/40 (58%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ji Sung Nam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhe Li | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ji Sung Nam | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Ji Sung Nam | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ji Sung Nam | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ji Sung Nam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ji Sung Nam | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhe Li | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Ji Sung Nam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ji Sung Nam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zhe Li vs. Ji Sung Nam - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 1e ronde | Zhe Li | Ji Sung Nam | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Shenzhen Challenger | Hard |
14.09.19 | Ji Sung Nam | Zhe Li | 7-61, 7-60 | wedstrijd detail | Davis Cup | I. hard | |
17.09.12 | 2e ronde | Zhe Li | Ji Sung Nam | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Vietnam F5 | Hard |
Zhe Li form & Ji Sung Nam form
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |
Ji Sung Nam - laatste wedstrijden
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | wedstrijd detail |