WEDSTRIJD
03.09.21 | Kwartfinale | Zsombor Piros | Orlando Luz | 6-4, 6-2 | M25 Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Zsombor Piros | Orlando Luz | |
1e Service % | 28/49 (57%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 20/27 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/48 (44%) | 14/49 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zsombor Piros vs. Orlando Luz - onderlinge wedstrijden
03.09.21 | Kwartfinale | Zsombor Piros | Orlando Luz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Ricany | Clay |
Zsombor Piros form & Orlando Luz form
Zsombor Piros - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 2e ronde | vs. Mate Valkusz | - | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |