WEDSTRIJD
19.05.21 | 1e ronde | Zura Tkemaladze | Alexander Boborykin | 6-3, 3-6, 6-3 | M15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Zura Tkemaladze | Alexander Boborykin | |
1e Service % | 55/89 (62%) | 53/109 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/34 (53%) | 26/56 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/20 (25%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/109 (47%) | 34/89 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/198 (54%) | 92/198 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zura Tkemaladze | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zura Tkemaladze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zura Tkemaladze | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zura Tkemaladze | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zura Tkemaladze | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zura Tkemaladze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zura Tkemaladze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zura Tkemaladze | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zura Tkemaladze | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Zura Tkemaladze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zura Tkemaladze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zura Tkemaladze | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zura Tkemaladze | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zura Tkemaladze | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.06.96, 27 Jaar
20868 $
03.06.96, 27 Jaar
20868 $
Zura Tkemaladze vs. Alexander Boborykin - onderlinge wedstrijden
19.05.21 | 1e ronde | Zura Tkemaladze | Alexander Boborykin | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard |
Zura Tkemaladze form & Alexander Boborykin form
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexander Boborykin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
30.07.21 1e ronde | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
10.04.19 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Clay | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
08.12.18 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
07.12.18 2e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail |