Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Dames enkelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
13:00
2e ronde
Patricia Maria Tig  
Nadia Podoroska [5]  
14:00
2e ronde
Alize Cornet  
Victoria Azarenka [2WC]  
16:30
2e ronde
Angelique Kerber [4]  
Anna Blinkova  
18:00
2e ronde
Petra Kvitova [1]  
Ann Li  
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
13:00
2e ronde
Shelby Rogers [LL]  
Camila Giorgi [q]  
13:00
2e ronde
Jelena Ostapenko [WC]  
Ons Jabeur  
13:30
2e ronde
Elena Rybakina  
Elina Svitolina [2]  
14:00
2e ronde
Cori Gauff  
Anastasija Sevastova [LL]  
14:30
2e ronde
Viktorija Golubic [q]  
Belinda Bencic [6]  
14:40
2e ronde
Bianca Vanessa Andreescu [3]  
Anett Kontaveit  
16:00
2e ronde
Aryna Sabalenka [1]  
Alison Riske  
17:10
2e ronde
Daria Kasatkina  
Iga Swiatek [4]  
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
12:00
1e ronde
Alexandra Osborne  
Quirine Lemoine [5]  
12:00
1e ronde
Elena Malygina [8]  
Maria Jose Portillo Ramirez [q]  
13:30
1e ronde
Cindy Burger [3]  
Sinja Kraus  
13:30
1e ronde
Joelle Steur [q]  
Natalia Szabanin  
14:00
1e ronde
Chiara Scholl  
Elena Jamshidi [q]  
14:00
1e ronde
Mei Yamaguchi [7]  
Alana Parnaby  
14:00
1e ronde
Jasmijn Gimbrere [q]  
Angelina Wirges  
15:30
1e ronde
Chelsea Vanhoutte [q]  
Joanna Garland [6]  
15:30
1e ronde
Denisa Hindova [q]  
Liga Dekmeijere [q]  
19:00
1e ronde
Julia Avdeeva  
Anouk Koevermans [q]  
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:00
1e ronde
Amarissa Kiara Toth  
Iva Divac [WC]  
10:00
1e ronde
Basak Eraydin [1]  
Barbora Miklova  
10:00
1e ronde
Mariam Dalakishvili  
Vivien Sandberg [WC]  
10:00
1e ronde
Anja Wildgruber  
Ani Vangelova [q]  
10:30
1e ronde
Fanny Ostlund [4]  
Ivania Martinich [q]  
11:30
1e ronde
Diana Demidova [q]  
Federica Bilardo  
11:30
1e ronde
Christina Rosca [q]  
Alba Rey Garcia [LL]  
11:30
1e ronde
Linda Sevcikova [WC]  
Maria Herazo Gonzalez [6]  
11:30
1e ronde
Leyre Romero Gormaz  
Melisa Senli [WC]  
11:30
1e ronde
Ozlem Uslu [q]  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [2]  
13:00
1e ronde
Vanda Lukacs [7]  
Ilay Yoruk  
13:00
1e ronde
Julia Stamatova  
Alina Silich [q]  
13:00
1e ronde
Andreea Velcea [q]  
Hurricane Tyra Black [3]  
13:00
1e ronde
Vanessa Ersoz [q]  
Dia Evtimova  
Dames enkelspel Clay Italy W15 L'aquila sets 1 2 3 4 5
10:00
1e ronde
Chiara Catini [q]  
Tamara Curovic [3]  
10:00
1e ronde
Hina Inoue  
Maria Marfutina [6]  
11:00
1e ronde
Ekaterina Vishnevskaya  
Anastasia Piangerelli [LL]  
12:30
1e ronde
Giulia Carbonaro [q]  
Clara Vlasselaer  
12:30
1e ronde
Caijsa Wilda Hennemann  
Natalia Siedliska [7]  
12:30
1e ronde
Valentina Gaggini [q]  
Anastasia Grymalska  
13:00
1e ronde
Martina Spigarelli [8]  
Fernanda Labrana [q]  
17:00
1e ronde
Tea Lukic [q]  
Dalila Spiteri [2]  
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
11:30
1e ronde
Michika Ozeki [3]  
Saki Imamura [q]  
11:30
1e ronde
Hwiwon Wi [q]  
Ferdaous Bahri [WC]  
11:30
1e ronde
Mio Mushika [q]  
Anastasia Nefedova [4]  
13:00
1e ronde
Natalia Orlova  
Gozal Ainitdinova [2]  
13:00
1e ronde
Sabina Sharipova [1]  
Mariana Drazic  
13:00
1e ronde
Magdalena Stoilkovska [LL]  
Margaux Komano [LL]  
13:00
1e ronde
Chiraz Bechri  
Barbora Matusova [8]  
13:00
1e ronde
Mao Mushika [q]  
Solymar Colling  
15:00
1e ronde
Alexandra Riley  
Valeria Bhunu [q]  
15:00
1e ronde
Emira Stafford [WC]  
Joanna Zawadzka  
15:00
1e ronde
Emilie Lindh Gallagher [5]  
Andre Lukosiute [q]  
15:00
1e ronde
Marne Dercksen [LL]  
Raphaelle Lacasse [7]  
Dames enkelspel Clay Switzerland W25 Klosters sets 1 2 3 4 5
09:00
2e ronde
Jesika Maleckova [4]  
Anna Morgina  
10:00
2e ronde
Arina Gabriela Vasilescu [LL]  
Anastasia Detiuc [16]  
10:00
2e ronde
Andreea Prisacariu  
Chloe Paquet [2]  
10:00
2e ronde
Eleonora Molinaro [5]  
Alina Granwehr [WC]  
11:30
2e ronde
Eri Hozumi [13]  
Dea Herdzelas  
11:30
2e ronde
Camilla Rosatello [14]  
Nadine Keller [q]  
11:30
2e ronde
Ioana Loredana Rosca [11]  
Ylena In-Albon  
11:30
2e ronde
Karolina Kozakova [WC]  
Ivana Jorovic [3]  
11:30
2e ronde
Celine Naef [WC]  
Johana Markova [15]  
13:00
2e ronde
Nina Potocnik [12]  
Lisa Pigato  
13:00
2e ronde
Lena Papadakis [q]  
Miriam Kolodziejova [9]  
13:30
2e ronde
Bianca Turati [1]  
Sina Herrmann  
13:30
2e ronde
Weronika Falkowska  
Amina Anshba [8]  
13:30
2e ronde
Valentina Ryser  
Diana Marcinkevica [7]  
15:00
2e ronde
Carol Zhao [6]  
Sebastianna Scilipoti [WC]  
15:00
2e ronde
Jenny Duerst  
Elizabeth Halbauer [10]  
Dames enkelspel Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
11:00
1e ronde
Federica Di Sarra [4]  
Amanda Carreras  
11:00
1e ronde
Margaux Rouvroy [q]  
Alice Tubello [q]  
11:00
1e ronde
Elsa Jacquemot  
Valeriya Strakhova  
11:30
1e ronde
Salma Djoubri [WC]  
Maria Sara Popa [q]  
12:30
1e ronde
Margot Yerolymos [9]  
Marine Partaud  
12:30
1e ronde
Emeline Dartron [q]  
Carole Monnet  
13:00
1e ronde
Audrey Albie  
Paula Ormaechea [5]  
13:00
1e ronde
Helena Mohamed [q]  
Lucia Bronzetti [3]  
15:30
1e ronde
Alice Rame  
Selena Janicijevic [q]  
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Porto sets 1 2 3 4 5
12:30
1e ronde
Lucrezia Stefanini [3]  
Lucia Cortez Llorca [q]  
12:30
1e ronde
Olga Helmi [q]  
Risa Ushijima  
12:30
1e ronde
Mariana Campino [WC]  
Arianne Hartono  
13:00
1e ronde
Estela Perez-Somarriba [q]  
Yuriko Miyazaki [8]  
13:00
1e ronde
Momoko Kobori  
Marta Custic [q]  
14:30
1e ronde
Daria Mishina  
Tessah Andrianjafitrimo [2]  
14:30
1e ronde
Lulu Sun [q]  
Mai Hontama [4]  
14:30
1e ronde
Anna Kubareva [q]  
Marina Bassols Ribera [6]  
16:00
1e ronde
Junri Namigata  
Berfu Cengiz  
16:00
1e ronde
Anastasia Tikhonova [q]  
Haruna Arakawa  
16:00
1e ronde
Anastasia Zakharova [1]  
Shuyue Ma  
Dames enkelspel Clay USA W60 Charleston sets 1 2 3 4 5
15:30
1e ronde
Ana Sofia Sanchez  
Maria Lourdes Carle  
15:30
1e ronde
Aldila Sutjiadi  
Despina Papamichail [2]  
15:30
1e ronde
Hanna Chang [3]  
Peyton Stearns  
15:30
1e ronde
Maria Mateas  
Katerina Stewart  
15:30
1e ronde
Elvina Kalieva [WC]  
Fernanda Contreras Gomez  
Dames enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
12:00
1e ronde van de kwal.
Urszula Radwanska  
Fang Ying Xun  
13:00
1e ronde van de kwal.
Mandy Minella  
Kateryna Bondarenko  
13:00
1e ronde van de kwal.
Tsvetana Pironkova  
Usue Maitane Arconada  
13:00
1e ronde van de kwal.
Pemra Ozgen  
Magdalena Frech  
13:00
1e ronde van de kwal.
Arina Rodionova  
Giulia Gatto-Monticone  
13:00
1e ronde van de kwal.
Elitsa Kostova  
Destanee Aiava  
13:00
1e ronde van de kwal.
Marina Melnikova  
Xiyu Wang  
13:00
1e ronde van de kwal.
Reka-Luca Jani  
Naiktha Bains  
13:00
1e ronde van de kwal.
Timea Babos  
Barbara Haas  
13:00
1e ronde van de kwal.
Aleksandra Krunic  
Anna Bondar  
13:00
1e ronde van de kwal.
Robin Anderson  
Xin Yu Wang  
13:00
1e ronde van de kwal.
Danielle Lao  
Alexandra Dulgheru  
13:00
1e ronde van de kwal.
Viktoriya Tomova  
Irene Burillo Escorihuela  
13:00
1e ronde van de kwal.
Irina Maria Bara  
Cristina Bucsa  
13:00
1e ronde van de kwal.
Tereza Smitkova  
Jaqueline Cristian  
13:00
1e ronde van de kwal.
Oceane Dodin  
Eva Guerrero Alvarez  
13:00
1e ronde van de kwal.
Marie Benoit  
Olga Govortsova  
13:00
1e ronde van de kwal.
Jessika Ponchet  
Nuria Parrizas-Diaz  
13:00
1e ronde van de kwal.
Ellen Perez  
Leonie Kung  
13:00
1e ronde van de kwal.
Julia Grabher  
Katarina Zavatska  
13:00
1e ronde van de kwal.
Lizette Cabrera  
Katie Swan  
13:00
1e ronde van de kwal.
Rebecca Sramkova  
Richel Hogenkamp  
13:00
1e ronde van de kwal.
Elena Gabriela Ruse  
Simona Waltert  
13:00
1e ronde van de kwal.
Mariam Bolkvadze  
Varvara Flink  
13:00
1e ronde van de kwal.
Susan Bandecchi  
Anna Schmiedlova  
13:00
1e ronde van de kwal.
Caty McNally  
Olga Danilovic  
13:00
1e ronde van de kwal.
Maja Chwalinska  
Clara Burel  
13:00
1e ronde van de kwal.
Panna Udvardy  
Veronica Cepede Royg  
13:00
1e ronde van de kwal.
Maria Camila Osorio Serrano  
En Shuo Liang  
13:00
1e ronde van de kwal.
Matilda Mutavdzic  
Ana Konjuh  
14:30
1e ronde van de kwal.
Sara Errani  
Storm Sanders  
14:30
1e ronde van de kwal.
Sachia Vickery  
Chihiro Muramatsu  
16:30
2e ronde van de kwal.
Lesya Tsurenko  
Tara Moore  
16:30
2e ronde van de kwal.
Lesley Pattinama Kerkhove  
Maddison Inglis  
16:30
2e ronde van de kwal.
Yafan Wang  
Jana Fett  
16:30
2e ronde van de kwal.
Beatriz Haddad Maia  
Ysaline Bonaventure  
16:30
2e ronde van de kwal.
Eden Silva  
Katie Volynets  
16:30
2e ronde van de kwal.
Priscilla Hon  
Kamilla Rakhimova  
16:30
2e ronde van de kwal.
Anna Kalinskaya  
Indy De Vroome  
17:30
2e ronde van de kwal.
Varvara Lepchenko  
Harmony Tan  
17:30
2e ronde van de kwal.
Kristina Kucova  
Astra Sharma  
17:30
2e ronde van de kwal.
Greetje Minnen  
Mayo Hibi  
17:30
2e ronde van de kwal.
Claire Liu  
Isabella Shinikova  
18:00
2e ronde van de kwal.
Mayar Sherif  
Jule Niemeier  
Dames dubbelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
13:00
Kwartfinale
Darija Jurak/Andreja Klepac [1]  
Anna Danilina/Varvara Gracheva  
14:00
Kwartfinale
Natela Dzalamidze/Paula Kania  
Vivian Heisen/Kveta Peschke [4]  
15:10
Kwartfinale
Alena Fomina/Ekaterina Yashina  
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru [2]  
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
13:00
1e ronde
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [4]  
Hayley Carter/Nao Hibino  
13:00
1e ronde
Lucie Hradecka/Shuai Zhang  
Shuko Aoyama/Ena Shibahara [2]  
13:30
1e ronde
Veronika Kudermetova/Elena Vesnina [SR]  
Sharon Fichman/Giuliana Olmos  
14:30
1e ronde
Lyudmyla Kichenok/Makoto Ninomiya  
Samantha Stosur/Coco Vandeweghe [SR]  
15:40
1e ronde
Marta Kostyuk/Elina Svitolina  
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk [3]  
15:50
1e ronde
Harriet Dart/Heather Watson [WC]  
Cori Gauff/Jelena Ostapenko  
17:00
1e ronde
Nicole Melichar/Demi Schuurs [1]  
Bianca Vanessa Andreescu/Yulia Putintseva  
17:20
1e ronde
Bethanie Mattek-Sands/Sania Mirza [SR]  
Gabriela Dabrowski/Vera Zvonareva  
Dames dubbelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Demi Tran/Lian Tran  
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher [2]  
00:00
Kwartfinale
Denisa Hindova/Sinja Kraus  
Ekaterina Makarova (1996)/Lexie Stevens [3]  
00:00
Kwartfinale
Alexandra Osborne/Alana Parnaby [4]  
Ali Collins/Jaimee Fourlis  
Dames dubbelspel Clay Italy W15 L'aquila sets 1 2 3 4 5
14:00
1e ronde
Giorgia Pinto/Gaia Squarcialupi  
Michaela Bayerlova/Emily Seibold [3]  
14:30
1e ronde
Tamara Curovic/Natalia Siedliska [1]  
Anastasia Grymalska/Anne Schaefer  
14:30
1e ronde
Anita Bertoloni/Federica Trevisan  
Noka Juric/Marija Semenistaja  
15:30
1e ronde
Federica Arcidiacono/Hina Inoue  
Georgia Pedone/Denise Valente [WC]  
16:00
1e ronde
Enola Chiesa/Anastasia Piangerelli  
Carlotta Gabrielli/Emma Valletta [WC]  
17:00
1e ronde
Soumeya Anane/Federica Prati  
Angelica Raggi/Eliessa Vanlangendonck [2]  
Dames dubbelspel Clay Switzerland W25 Klosters sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Elysia Bolton/Yasmine Mansouri  
Diana Marcinkevica/Anna Morgina [4]  
15:00
1e ronde
Barbara Gatica/Rebeca Pereira [3]  
Karolina Kozakova/Celine Naef [WC]  
15:00
1e ronde
Dea Herdzelas/Johana Markova  
Ylena In-Albon/Nina Stadler  
Dames dubbelspel Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Valeriya Strakhova/Yue Yuan [1]  
Loudmilla Bencheikh/Maelys Bougrat  
14:30
1e ronde
Aubane Droguet/Margaux Rouvroy  
Diane Parry/Margot Yerolymos  
15:30
Kwartfinale
Luisina Giovannini/Karen Marthiens  
Audrey Albie/Leolia Jeanjean [4]  
16:00
Kwartfinale
Polina Leykina/Marine Partaud [3]  
Sada Nahimana/Anna Siskova  
Dames dubbelspel Hard Portugal W25 Porto sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Mana Ayukawa/Akiko Omae [1]  
Alicia Barnett/Olivia Nicholls  
00:00
Kwartfinale
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Emily Appleton/Freya Christie  
00:00
Kwartfinale
Elizabet Hamaliy/Matilde Jorge [WC]  
Haruna Arakawa/Olivia Tjandramulia [3]  
00:00
Kwartfinale
Daria Mishina/Anastasia Zakharova [4]  
Mai Hontama/Junri Namigata  
Dames dubbelspel Clay USA W60 Charleston sets 1 2 3 4 5
16:00
1e ronde
Alycia Parks/Amy Zhu  
Rasheeda Mcadoo/Peyton Stearns  
16:00
1e ronde
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa  
Kyoka Okamura/Conny Perrin [4]  
16:00
1e ronde
Fanny Stollar/Aldila Sutjiadi [1]  
Katarina Jokic/Jantje Tilbuerger [WC]  
16:00
1e ronde
Gianna Pielet/Katerina Stewart [WC]  
Dasha Ivanova/Gergana Topalova  
18:30
1e ronde
Chieh-Yu Hsu/Erika Sema [3]  
Fernanda Contreras Gomez/Marcela Zacarias  
20:00
1e ronde
Victoria Rodriguez/Ana Sofia Sanchez  
Sophie Chang/Emma Navarro  
21:30
1e ronde
Maria Lourdes Carle/Paige Mary Hourigan  
Piper Charney/Taylor Ng [WC]  
21:30
1e ronde
Maria Mateas/Despina Papamichail  
Quinn Gleason/Maria Sanchez [2]  
<