Rouen 2024 livescore, live uitslagen

Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen live, $267K

Dames enkelspel Clay France Rouen sets 1 2 3 4 5
21.04.24
Finale
Sloane Stephens 2 6 2 6
Magda Linette 1 1 6 2
20.04.24
Halve finale
Magda Linette 2 6 4 6
Anhelina Kalinina 1 1 6 2
20.04.24
Halve finale
Sloane Stephens 2 6 6
Caroline Garcia 0 3 2
19.04.24
Kwartfinale
Magda Linette 2 7 6
Arantxa Rus 0 69 1
19.04.24
Kwartfinale
Sloane Stephens 2 6 6
Yue Yuan 0 2 2
19.04.24
Kwartfinale
Caroline Garcia 2 6 6
Elena Gabriela Ruse 0 3 4
19.04.24
Kwartfinale
Anhelina Kalinina 2 6 7
Mirra Andreeva 0 4 5
17.04.24
2e ronde
Magda Linette 2 6 6
Natalija Stevanovic 0 2 1
17.04.24
2e ronde
Sloane Stephens 2 6 6
Karolina Pliskova 0 3 2
17.04.24
2e ronde
Mirra Andreeva 2 7 6
Elina Avanesyan 0 5 4
18.04.24
2e ronde
Arantxa Rus 2 6 1 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 3 6 3
18.04.24
2e ronde
Caroline Garcia 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 1 0
18.04.24
2e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 3
18.04.24
2e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 2 6
Clara Burel 1 0 6 3
18.04.24
2e ronde
Yue Yuan 2 6 4 7
Varvara Gracheva 1 4 6 66
15.04.24
1e ronde
Karolina Pliskova 2 7 1 7
Polina Kudermetova 1 5 6 5
15.04.24
1e ronde
Magda Linette 2 7 6
Elsa Jacquemot 0 5 1
15.04.24
1e ronde
Sloane Stephens 2 1 6 6
Peyton Stearns 1 6 1 3
15.04.24
1e ronde
Mirra Andreeva 2 6 6
Nadia Podoroska 0 1 3
16.04.24
1e ronde
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Alice Robbe 0 2 2
16.04.24
1e ronde
Arantxa Rus 2 6 6
Robin Montgomery 0 3 1
16.04.24
1e ronde
Caroline Garcia 2 6 3 7
Elisabetta Cocciaretto 1 1 6 5
16.04.24
1e ronde
Natalija Stevanovic 2 7 3 7
Anna Blinkova 1 62 6 62
16.04.24
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 7
Alize Cornet 0 4 5
16.04.24
1e ronde
Yue Yuan 2 6 7
Mayar Sherif 0 3 67
16.04.24
1e ronde
Clara Burel 2 3 6 6
Katarina Zavatska 1 6 3 2
16.04.24
1e ronde
Elina Avanesyan 2 6 1 7
Fiona Ferro 1 2 6 5
17.04.24
1e ronde
Martina Trevisan 2 6 6
Naomi Osaka 0 4 2
17.04.24
1e ronde
Anna Schmiedlova 1 3 3
Diane Parry scratch 0 6 1
17.04.24
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Nao Hibino 0 2 1
17.04.24
1e ronde
Varvara Gracheva 2 6 3 7
Viktoriya Tomova 1 2 6 5
14.04.24
Kwalif.
Natalija Stevanovic 2 6 6
Tiphanie Lemaitre 0 3 3
14.04.24
Kwalif.
Fiona Ferro 2 6 6
Timea Babos 0 4 1
14.04.24
Kwalif.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Martyna Kubka 0 4 0
14.04.24
Kwalif.
Katarina Zavatska 2 6 7
Elizabeth Mandlik 0 2 65
14.04.24
Kwalif.
Polina Kudermetova 2 6 6
Irina Maria Bara 0 3 4
14.04.24
Kwalif.
Robin Montgomery 2 6 7
Jessika Ponchet 0 4 5
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Timea Babos 2 6 7
Margaux Rouvroy 0 4 5
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Natalija Stevanovic 2 6 6
Irina Fetecau 0 1 2
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Irina Maria Bara 2 6 7
Jana Kolodynska 0 3 5
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Jessika Ponchet 2 6 6
Harmony Tan 0 1 4
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Fiona Ferro 2 6 6
Manon Leonard 0 4 0
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Nuria Brancaccio 0 65 4
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Katarina Zavatska 2 2 6 6
Selena Janicijevic 1 6 0 3
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Tiphanie Lemaitre 2 1 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 1 6 0 1
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Elizabeth Mandlik 2 3 6 6
Emeline Dartron 1 6 0 4
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Polina Kudermetova 2 7 2 6
Dalila Jakupovic 1 63 6 0
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 7 6 6
Tereza Martincova 1 66 74 1
13.04.24
1e ronde van de kwal.
Robin Montgomery 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 1
Dames dubbelspel Clay France Rouen sets 1 2 3 4 5
21.04.24
Finale
Timea Babos/Irina Khromacheva 2 6 6
Naiktha Bains/Maia Lumsden 0 3 4
19.04.24
Halve finale
Timea Babos/Irina Khromacheva 2 6 6
Samantha Murray/Katarzyna Piter 0 2 2
20.04.24
Halve finale
Naiktha Bains/Maia Lumsden 2 4 6 10
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova 1 6 2 6
17.04.24
Kwartfinale
Timea Babos/Irina Khromacheva 2 6 4 10
Alize Cornet/Fiona Ferro 1 4 6 5
18.04.24
Kwartfinale
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova 1 w/o
Arantxa Rus/Mayar Sherif 0
18.04.24
Kwartfinale
Samantha Murray/Katarzyna Piter 2 7 6
Quinn Gleason/Dalila Jakupovic 0 5 0
19.04.24
Kwartfinale
Naiktha Bains/Maia Lumsden 2 7 6
Lidziya Marozava/Kimberley Zimmermann 0 5 1
15.04.24
1e ronde
Alize Cornet/Fiona Ferro 2 6 7
Anna Blinkova/Olivia Nicholls 0 2 64
15.04.24
1e ronde
Arantxa Rus/Mayar Sherif 2 7 6
Elixane Lechemia/Jessika Ponchet 0 66 3
15.04.24
1e ronde
Timea Babos/Irina Khromacheva 2 6 7
Elena Gabriela Ruse/Sabrina Santamaria 0 3 5
16.04.24
1e ronde
Naiktha Bains/Maia Lumsden 2 3 6 10
Amina Anshba/Valeriya Strakhova 1 6 4 4
16.04.24
1e ronde
Samantha Murray/Katarzyna Piter 2 6 7
Katarzyna Kawa/Bibiane Schoofs 0 4 5
17.04.24
1e ronde
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova 2 3 7 10
Miyu Kato/Monica Niculescu 1 6 5 8
17.04.24
1e ronde
Quinn Gleason/Dalila Jakupovic 2 4 7 10
Angelica Moratelli/Camilla Rosatello 1 6 63 6
18.04.24
1e ronde
Lidziya Marozava/Kimberley Zimmermann 2 6 7
Sloane Stephens/Yue Yuan 0 4 5
<