W15 Kursumlijska Banja 2023 livescore, live uitslagen

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
24.09.23
Finale
Elena Pridankina 1 7 4
Mara Guth scratch 0 6
23.09.23
Halve finale
Mara Guth 2 6 6
Fabienne Gettwart 0 1 2
23.09.23
Halve finale
Elena Pridankina 2 7 6
Tamara Curovic 0 5 1
22.09.23
Kwartfinale
Tamara Curovic 2 6 6
Valerija Maija Kargina 0 0 0
22.09.23
Kwartfinale
Mara Guth 2 6 1 6
Eleni Christofi 1 4 6 3
22.09.23
Kwartfinale
Fabienne Gettwart 2 5 6 7
Mariia Masiianskaia 1 7 1 5
22.09.23
Kwartfinale
Elena Pridankina 2 6 4 6
Katarina Jokic 1 2 6 3
21.09.23
2e ronde
Tamara Curovic 2 6 6 6
Daria Stefania Malaescu 0 3 2 3
21.09.23
2e ronde
Eleni Christofi 2 7 3 6
Kateryna Lazarenko 1 62 6 3
21.09.23
2e ronde
Katarina Jokic 2 6 1 6
Carmen Andreea Herea 1 2 6 2
21.09.23
2e ronde
Mara Guth 2 1 6 6
Valery Gynina 1 6 4 3
21.09.23
2e ronde
Fabienne Gettwart 2 6 6 6
Manca Pislak 0 4 3 3
21.09.23
2e ronde
Elena Pridankina 2 6 6
Basak Eraydin 0 4 2
21.09.23
2e ronde
Mariia Masiianskaia 2 4 6 6
Mariia Tkacheva 1 6 1 3
21.09.23
2e ronde
Valerija Maija Kargina 2 6 2 7
Suana Tucakovic 1 3 6 5
19.09.23
1e ronde
Mariia Tkacheva 2 6 6 7
Salma Drugdova 0 4 3 5
19.09.23
1e ronde
Suana Tucakovic 2 6 6
Antonia Schmidt 0 4 3
19.09.23
1e ronde
Daria Stefania Malaescu 2 6 6
Jelena Gojkovic 0 4 1
20.09.23
1e ronde
Basak Eraydin 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 2 2
20.09.23
1e ronde
Tamara Curovic 2 6 2 6
Jizel Matos Sequeira Fernandes 1 4 6 1
20.09.23
1e ronde
Eleni Christofi 2 7 6 6
Arina Bulatova 0 60 2 1
20.09.23
1e ronde
Katarina Jokic 2 6 6
Karine Sarkisova 0 3 4
20.09.23
1e ronde
Manca Pislak 2 4 7 6
Celine Simunyu 1 6 66 3
20.09.23
1e ronde
Mara Guth 2 6 6 6
Lavinia Morreale 0 0 1 3
20.09.23
1e ronde
Fabienne Gettwart 2 6 6
Mia Saveljic 0 3 1
20.09.23
1e ronde
Elena Pridankina 2 6 6
Masa Tanaskovic 0 0 2
20.09.23
1e ronde
Valery Gynina 2 6 6
Daria Yesypchuk 0 0 0
20.09.23
1e ronde
Mariia Masiianskaia 2 6 6 6
Anja Stankovic 1 3 79 1
20.09.23
1e ronde
Carmen Andreea Herea 2 6 6 6
Xenia Bandurowska 0 3 1 1
20.09.23
1e ronde
Kateryna Lazarenko 2 6 6
Ana Giraldi Requena 0 1 2
20.09.23
1e ronde
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Silvia Njiric 0 4 4
19.09.23
Kwalif.
Ingrid Vojcinakova 2 7 6
Karine Sarkisova 0 5 3
19.09.23
Kwalif.
Manca Pislak 2 6 7
Kiara Cvetkovic 0 4 62
19.09.23
Kwalif.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 4 6 10
Melissa Boyden 1 6 0 3
19.09.23
Kwalif.
Mariia Masiianskaia 1 w/o 6 10
Ekaterina Kuznetsova 0 0 3
19.09.23
Kwalif.
Daria Yesypchuk 2 6 4 10
Anastasija Arsic 1 2 6 6
19.09.23
Kwalif.
Carmen Andreea Herea 2 6 6 10
Stefanie Auer 0 1 2 6
19.09.23
Kwalif.
Lavinia Morreale 2 6 6
Mila Masic 0 4 3
19.09.23
Kwalif.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Ana Giraldi Requena 0 4 2
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Ingrid Vojcinakova 2 7 6
Anja Petkovic 0 65 3
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Manca Pislak 2 6 6
Ines Faltinger 0 1 2
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Mila Masic 2 6 1 10
Draginja Vukovic 1 2 6 8
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Karine Sarkisova 2 6 3 10
Annika Kannan 1 3 6 6
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Ana Giraldi Requena 1 6 3 10
Mirjana Jovanovic scratch 0 0 1 6
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Jana Stojanova 0 1 1
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Kiara Cvetkovic 2 6 2 11
Eva Garkusha 1 4 6 9
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Melissa Boyden 2 6 6 11
Mia Popovic 0 0 0 9
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Stefanie Auer 1 6 2
Mija Ljubic scratch 0 2 0
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Anastasija Arsic 2 6 6
Eleanor Baglow 0 2 4
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 1 w/o 6
Tea Lukic 0 4
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Mariia Masiianskaia 2 7 6
Yoana Radulova 0 62 0
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Daria Yesypchuk 2 6 6
Tara Mihaljevic 0 2 1
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Carmen Andreea Herea 2 6 6
Mia Mayerova 0 1 2
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Lavinia Morreale 2 1 6 10
Andjela Lazarevic 1 6 1 6
18.09.23
2e ronde van de kwal.
Valerija Maija Kargina 2 7 6 10
Ginevra Vallega Montebruno 0 66 3 6
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Manca Pislak 2 6 6
Kateryna Diatlova 0 1 3
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 7 6
Hana Djedovic 0 62 0
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 1 1
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Kiara Cvetkovic 2 6 6
Simona Maksimovic 0 2 2
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Annika Kannan 2 6 6
Stella Remander 0 1 3
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Mija Ljubic 2 6 6
Zoe Crimmel 0 1 4
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Melissa Boyden 2 6 6
Milica Stosovic 0 0 4
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Mia Mayerova 2 6 6
Forta Morina 0 4 0
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Tea Lukic 2 6 4 12
Sara Mikaca 1 2 6 10
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Anastasija Arsic 2 6 6 12
Mia Krsteva 0 2 3 10
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Anja Petkovic 2 7 6
Mia Sarcev 0 65 1
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Mariia Masiianskaia 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 2 2
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Lavinia Morreale 2 6 6
Aleksandra Stevanovic 0 1 2
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 0 3
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Mirjana Jovanovic 2 6 6
Milica Dobrosavljevic 0 1 0
17.09.23
1e ronde van de kwal.
Tara Mihaljevic 2 6 6
Zi Yi Gao 0 3 1
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.09.23
Finale
Eleni Christofi/Katarina Jokic 2 6 6
Mara Guth/Elena Pridankina 0 2 3
22.09.23
Halve finale
Eleni Christofi/Katarina Jokic 2 3 6 10
Basak Eraydin/Celine Simunyu 1 6 4 8
22.09.23
Halve finale
Mara Guth/Elena Pridankina 2 5 6 12
Arina Bulatova/Carmen Andreea Herea 1 7 0 10
21.09.23
Kwartfinale
Arina Bulatova/Carmen Andreea Herea 1 w/o 6 12
Tamara Curovic/Antonia Schmidt 0 0 10
21.09.23
Kwartfinale
Eleni Christofi/Katarina Jokic 2 6 6
Valery Gynina/Ingrid Vojcinakova 0 2 3
21.09.23
Kwartfinale
Basak Eraydin/Celine Simunyu 2 7 7
Eva Garkusha/Mariia Tkacheva 0 5 62
21.09.23
Kwartfinale
Mara Guth/Elena Pridankina 2 6 6
Salma Drugdova/Daria Yesypchuk 0 1 0
19.09.23
1e ronde
Eleni Christofi/Katarina Jokic 2 6 6
Fabienne Gettwart/Daria Stefania Malaescu 0 1 1
19.09.23
1e ronde
Valery Gynina/Ingrid Vojcinakova 2 6 6
Ana Giraldi Requena/Mia Popovic 0 3 2
19.09.23
1e ronde
Basak Eraydin/Celine Simunyu 2 6 6
Kateryna Diatlova/Kateryna Lazarenko 0 3 4
19.09.23
1e ronde
Eva Garkusha/Mariia Tkacheva 2 6 7
Mariia Masiianskaia/Masa Tanaskovic 0 3 5
19.09.23
1e ronde
Tamara Curovic/Antonia Schmidt 2 6 6
Stefanie Auer/Mila Masic 0 2 2
19.09.23
1e ronde
Mara Guth/Elena Pridankina 2 6 6
Zoe Crimmel/Mia Saveljic 0 3 0
20.09.23
1e ronde
Arina Bulatova/Carmen Andreea Herea 2 6 6
Kiara Cvetkovic/Annika Kannan 0 1 3
20.09.23
1e ronde
Salma Drugdova/Daria Yesypchuk 2 6 6
Eleanor Baglow/Xenia Bandurowska 0 1 4
<