W15 Kursumlijska Banja 2023 livescore, live uitslagen

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
04.06.23
Finale
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Anja Stankovic 0 3 0
03.06.23
Halve finale
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Yasmine Kabbaj 0 1 4
03.06.23
Halve finale
Anja Stankovic 2 7 7
Beatrice Ricci 0 65 62
02.06.23
Kwartfinale
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Meiqi Guo 0 2 1
02.06.23
Kwartfinale
Beatrice Ricci 1 6 3
Zuzanna Bednarz scratch 0 0 1
02.06.23
Kwartfinale
Yasmine Kabbaj 2 6 3 7
Katerina Stewart 1 0 6 64
02.06.23
Kwartfinale
Anja Stankovic 2 6 6 7
Giulia Carbonaro 0 2 4 64
01.06.23
2e ronde
Katerina Stewart 2 6 6
Lia Karatancheva 0 2 1
01.06.23
2e ronde
Giulia Carbonaro 2 6 3 6
Natalija Senic 1 3 6 2
01.06.23
2e ronde
Meiqi Guo 2 4 6 7
Arina Bulatova 1 6 2 5
01.06.23
2e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6 7
Marie Mettraux 0 4 0 5
01.06.23
2e ronde
Beatrice Ricci 2 6 6
Denise Valente 0 2 0
01.06.23
2e ronde
Yasmine Kabbaj 2 6 6
Anouck Vrancken Peeters 0 3 4
01.06.23
2e ronde
Zuzanna Bednarz 2 7 6
Laura Hietaranta 0 5 4
01.06.23
2e ronde
Anja Stankovic 2 3 6 6
Federica Bilardo 1 6 3 3
30.05.23
1e ronde
Federica Bilardo 2 6 6 6
Jovana Grujic 0 2 2 3
30.05.23
1e ronde
Beatrice Ricci 2 6 7
Anastasija Arsic 0 2 5
30.05.23
1e ronde
Laura Hietaranta 2 6 4 6
Isabelle Cherny 1 2 6 1
31.05.23
1e ronde
Katerina Stewart 2 6 6 6
Irene Lavino 0 2 1 1
31.05.23
1e ronde
Giulia Carbonaro 2 4 6 6
Daria Yesypchuk 1 6 4 1
31.05.23
1e ronde
Marie Mettraux 2 6 6 6
Mia Sarcev 0 2 0 1
31.05.23
1e ronde
Meiqi Guo 2 6 6
Giuliana Bestetti 0 1 4
31.05.23
1e ronde
Lia Karatancheva 2 6 6 6
Ruien Zhang 1 1 76 2
31.05.23
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6 6
Andjela Lazarevic 0 2 3 2
31.05.23
1e ronde
Denise Valente 2 6 6
Eleanor Baglow 0 4 4
31.05.23
1e ronde
Yasmine Kabbaj 2 6 6
Xenia Bandurowska 0 1 1
31.05.23
1e ronde
Natalija Senic 2 3 6 7
Anastasia Safta 1 6 1 63
31.05.23
1e ronde
Zuzanna Bednarz 2 6 6 7
Aleksandra Pospelova 0 4 3 63
31.05.23
1e ronde
Anja Stankovic 2 4 6 7
Lian Tran 1 6 4 68
31.05.23
1e ronde
Arina Bulatova 2 6 6 7
Alexandra Iordache 0 2 2 68
31.05.23
1e ronde
Anouck Vrancken Peeters 2 3 6 7
Ekaterina Vishnevskaya 1 6 4 5
30.05.23
Kwalif.
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6 7
Iulia Andreea Ionescu 0 2 3 5
30.05.23
Kwalif.
Meiqi Guo 2 7 6
Chiara Fornasieri 0 64 4
30.05.23
Kwalif.
Eleanor Baglow 2 6 7
Evelyne Atticia Tiron 0 3 5
30.05.23
Kwalif.
Zuzanna Bednarz 2 6 6
Daria Yesypchuk 0 2 1
30.05.23
Kwalif.
Anja Stankovic 2 6 6
Sofiia Nagornaia 0 2 4
30.05.23
Kwalif.
Arina Bulatova 2 6 3 10
Alexia Iulia Marginean 1 4 6 7
30.05.23
Kwalif.
Andjela Lazarevic 2 6 6 10
Elizabeth Danailova 0 3 1 7
30.05.23
Kwalif.
Ruien Zhang 2 6 6
Lara Stojanovski 0 1 2
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Elizabeth Danailova 2 6 6
Svetlana Samardzic 0 2 2
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Iva Sepa 0 3 1
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Vishnevskaya 2 4 6 10
Anastasija Radojevic 1 6 1 7
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Meiqi Guo 2 6 6 10
Alessandra Pezzulla 0 3 3 7
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Eleanor Baglow 2 6 6
Kristina Samardzic (GER) 0 1 3
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Chiara Fornasieri 2 6 6
Alexandra Azarko 0 1 4
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Zuzanna Bednarz 2 6 6
Elena Gemovic 0 1 3
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Anja Stankovic 2 6 6
Sofiia Suslova 0 0 2
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Iulia Andreea Ionescu 2 6 6
Lakshanya Vishwanath 0 4 3
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Arina Bulatova 2 6 6
Lidiia Rasskovskaia 0 3 2
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Andjela Lazarevic 2 6 6
Ekaterina Nekhaeva 0 2 0
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Sofiia Nagornaia 2 6 6
Mirjana Jovanovic 0 3 3
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Daria Yesypchuk 2 6 6
Lana Stanisic 0 0 2
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Lara Stojanovski 2 6 6
Maria Mikhailova 0 4 4
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Alexia Iulia Marginean 2 6 6
Maja Radenkovic 0 3 4
29.05.23
2e ronde van de kwal.
Ruien Zhang 2 7 1 10
Gaia Parravicini 1 611 6 4
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Elizabeth Danailova 2 6 6 10
Fernanda Rain Contreras 0 1 4 4
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Caroline Brack 0 4 2
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Elena Gemovic 2 6 6
Andjela Lopicic 0 3 2
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Kristina Samardzic (GER) 2 3 6 10
Aleksandra Stevanovic 1 6 2 8
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Alessandra Pezzulla 2 2 6 10
Elisa Patta 1 6 2 6
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Anastasija Radojevic 2 6 6 10
Mija Ljubic 0 1 1 6
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Alexandra Azarko 2 6 6
Maria Theodora Stancescu 0 0 0
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Sofiia Suslova 2 4 6 10
Jelena Cvijanovic 1 6 3 6
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Arina Bulatova 2 6 6 10
Mile Cibulskyte 0 2 1 6
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Lana Stanisic 2 6 6
Jelena Gojkovic 0 3 3
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Lakshanya Vishwanath 2 4 6 14
Doroteja Petrovic 1 6 3 12
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Lara Stojanovski 2 6 6 14
Mariia Bergen 0 4 2 12
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Alexia Iulia Marginean 2 6 4 10
Suana Tucakovic 1 3 6 8
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Mirjana Jovanovic 2 7 7 10
Nastasija Nesterovic 0 64 611 8
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Ruien Zhang 2 6 6
Kate Zueva 0 1 0
28.05.23
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Nekhaeva 2 6 6
Anja Petkovic 0 4 3
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
03.06.23
Finale
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 7 4 10
Meiqi Guo/Iva Sepa 1 64 6 8
02.06.23
Halve finale
Meiqi Guo/Iva Sepa 2 7 6 10
Elena Gemovic/Katerina Stewart 0 5 4 8
02.06.23
Halve finale
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 6 6
Maja Radenkovic/Lian Tran 0 2 0
01.06.23
Kwartfinale
Meiqi Guo/Iva Sepa 2 6 6
Iulia Andreea Ionescu/Anastasia Safta 0 1 0
01.06.23
Kwartfinale
Elena Gemovic/Katerina Stewart 1 w/o 6
Laura Hietaranta/Sebastianna Scilipoti 0 0
01.06.23
Kwartfinale
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 6 6
Alexandra Azarko/Ekaterina Vishnevskaya 0 3 1
01.06.23
Kwartfinale
Maja Radenkovic/Lian Tran 2 6 4 12
Giulia Carbonaro/Irene Lavino 1 4 6 10
30.05.23
1e ronde
Iulia Andreea Ionescu/Anastasia Safta 2 6 6 12
Jelena Gojkovic/Mia Sarcev 0 1 2 10
30.05.23
1e ronde
Meiqi Guo/Iva Sepa 2 7 7
Alexa Karatancheva/Lia Karatancheva 0 5 5
30.05.23
1e ronde
Laura Hietaranta/Sebastianna Scilipoti 2 7 4 10
Iuliia Iudenko/Lidiia Rasskovskaia 1 5 6 6
30.05.23
1e ronde
Elena Gemovic/Katerina Stewart 2 4 6 10
Eleanor Baglow/Xenia Bandurowska 1 6 2 6
30.05.23
1e ronde
Alexandra Azarko/Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6 10
Alexandra Iordache/Sofiia Nagornaia 0 3 4 6
30.05.23
1e ronde
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 6 6
Giuliana Bestetti/Gaia Parravicini 0 1 2
30.05.23
1e ronde
Giulia Carbonaro/Irene Lavino 2 6 6
Marie Mettraux/Aleksandra Pospelova 0 3 4
31.05.23
1e ronde
Maja Radenkovic/Lian Tran 2 6 6
Ekaterina Nekhaeva/Ruien Zhang 0 2 0
<