W15 Kursumlijska Banja 2024 livescore, live uitslagen

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Ariana Geerlings 2 7 6 6
Anja Stankovic 1 62 72 4
18.05.24
Halve finale
Ariana Geerlings 2 6 6 6
Ekaterina Kazionova 1 77 2 2
18.05.24
Halve finale
Anja Stankovic 2 4 6 6
Natalija Senic 1 6 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Ekaterina Kazionova 2 6 6 6
Michaela Laki 0 0 2 2
17.05.24
Kwartfinale
Ariana Geerlings 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 1 2
17.05.24
Kwartfinale
Natalija Senic 1 6 3
Alexandra Vasilyeva scratch 0 0 0
17.05.24
Kwartfinale
Anja Stankovic 2 6 3 6
Virginia Ferrara 1 1 6 3
16.05.24
2e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 6 6
Daria Kuczer 0 4 2 3
16.05.24
2e ronde
Vicky Van De Peer 2 6 6 6
Arina Gamretkaia 1 75 2 4
16.05.24
2e ronde
Alexandra Vasilyeva 2 7 4 6
Denise Valente 1 62 6 1
16.05.24
2e ronde
Michaela Laki 2 6 6 6
Ekaterina Kuznetsova 0 0 1 1
16.05.24
2e ronde
Ariana Geerlings 2 6 6
Dunja Maric 0 0 2
16.05.24
2e ronde
Virginia Ferrara 2 7 6
Grete Gull 0 5 4
16.05.24
2e ronde
Natalija Senic 2 6 6
Andjela Lazarevic 0 1 3
16.05.24
2e ronde
Anja Stankovic 2 6 6
Jovana Grujic 0 2 1
14.05.24
1e ronde
Vicky Van De Peer 2 6 6 6
Maddalena Giordano 1 74 1 1
14.05.24
1e ronde
Virginia Ferrara 2 5 7 6
Ana Giraldi Requena 1 7 5 3
14.05.24
1e ronde
Ekaterina Kuznetsova 1 6 1 6
Helena Stevic scratch 0 0 0 3
15.05.24
1e ronde
Daria Kuczer 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 2 1
15.05.24
1e ronde
Ekaterina Kazionova 2 7 6
Arina Bulatova 0 66 4
15.05.24
1e ronde
Alexandra Vasilyeva 2 6 2 6
Lana Petkovic 1 4 6 3
15.05.24
1e ronde
Michaela Laki 2 4 6 6
Petra Konjikusic 1 6 2 2
15.05.24
1e ronde
Denise Valente 2 6 6 6
Tamara Sramkova 0 2 0 2
15.05.24
1e ronde
Ariana Geerlings 2 7 6
Tilwith Di Girolami 0 5 4
15.05.24
1e ronde
Natalija Senic 2 6 6
Zhuoma Ni Ma 0 3 0
15.05.24
1e ronde
Grete Gull 2 1 6 6
Carola Cavelli 1 6 2 3
15.05.24
1e ronde
Anja Stankovic 2 6 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 2 4 3
15.05.24
1e ronde
Andjela Lazarevic 2 6 6
Samantha Imbo Nloga 0 1 0
15.05.24
1e ronde
Jovana Grujic 2 6 7
Alian Zack 0 3 5
15.05.24
1e ronde
Dunja Maric 2 6 6
Lucia Tognoni 0 1 3
15.05.24
1e ronde
Arina Gamretkaia 2 6 5 6
Beatris Spasova 1 3 7 3
14.05.24
Kwalif.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6 6
Karolina Krajmer 0 1 0 3
14.05.24
Kwalif.
Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Masa Tanaskovic 0 1 4
14.05.24
Kwalif.
Carola Cavelli 2 6 6
Jessica Marmorstein 0 2 0
14.05.24
Kwalif.
Beatris Spasova 2 6 7
Lucia Tognoni 0 1 65
14.05.24
Kwalif.
Jovana Grujic 1 w/o 7
Kira Bataikina 0 65
14.05.24
Kwalif.
Tamara Sramkova 2 6 5 10
Sara Mikaca 1 3 7 8
14.05.24
Kwalif.
Lana Petkovic 2 6 6 10
Isabelle Cherny 0 2 3 8
14.05.24
Kwalif.
Arina Gamretkaia 2 6 6
Andrea Roots 0 3 1
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 6 7
Ana Dzabasan 0 0 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Adi Bitton 0 3 3
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Carola Cavelli 2 6 6
Andjela Raznatovic 0 2 0
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Jessica Marmorstein 2 6 6
Gala Ilic 0 3 1
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Beatris Spasova 2 3 7 10
Liisa Varul 1 6 62 7
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Mikaca 2 6 6 10
Ana Maria Brotea 0 2 3 7
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrea Roots 2 6 5 10
Helena Radman 1 3 7 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Isabelle Cherny 2 6 6 10
Iva Jankovic 0 4 4 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Jovana Grujic 2 4 6 10
Milica Stosovic 1 6 4 7
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Kira Bataikina 2 7 3 10
Alisa Vasileva 1 5 6 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Karolina Krajmer 2 6 6 10
Mia Milisavljevic 0 0 1 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Tamara Sramkova 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 3 4
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Lana Petkovic 2 6 6
Sonia Cassani 0 3 2
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Masa Tanaskovic 2 6 7
Mia Sarcev 0 1 5
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucia Tognoni 2 6 6
Anja Petkovic 0 2 2
13.05.24
2e ronde van de kwal.
Arina Gamretkaia 2 6 6
Jelena Cvijanovic 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jessica Marmorstein 2 4 6 10
Majra Djokic 1 6 3 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Beatris Spasova 2 6 6 10
Jevrosima Mitic 0 3 0 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Doroteja Petrovic 2 6 6
Ivana Milkova 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anja Petkovic 2 7 6
Sofia Prodanovic 0 61 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Maria Brotea 1 3 6
Leontina Stojanovic scratch 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Adi Bitton 2 6 6
Iva Kovacevic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andjela Raznatovic 2 7 7
Judith Van Kessel 0 64 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kira Bataikina 2 6 6
Saska Savic 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lana Petkovic 2 6 6
Helena Muzinic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Iva Jankovic 2 6 6
Neda Simic 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Sarcev 2 6 6
Jana Mrdovic 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Milica Stosovic 2 6 6
Temenujka Radovska 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Masa Tanaskovic 2 6 6
Nika Ilic 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gala Ilic 2 6 6
Marija Djurasic 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Dzabasan 2 7 4 10
Sofija Milenkovic 1 65 6 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Milisavljevic 2 6 6 10
Kate Zueva 0 3 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Arina Gamretkaia 2 6 6
Andjelija Markovic 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Helena Radman 2 6 3 10
Eva Zharova 1 2 6 6
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
18.05.24
Finale
Natalija Senic/Nina Stojanovic 2 7 7 10
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 0 5 5 6
17.05.24
Halve finale
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 2 6 6
Virginia Ferrara/Michaela Laki 0 4 3
17.05.24
Halve finale
Natalija Senic/Nina Stojanovic 2 7 6
Denise Valente/Liisa Varul 0 5 1
16.05.24
Kwartfinale
Virginia Ferrara/Michaela Laki 2 6 6
Samantha Imbo Nloga/Prathyusha Rachapudi 0 1 1
16.05.24
Kwartfinale
Natalija Senic/Nina Stojanovic 2 6 6
Lana Petkovic/Masa Tanaskovic 0 0 1
16.05.24
Kwartfinale
Denise Valente/Liisa Varul 2 6 6
Karolina Krajmer/Andrea Roots 0 4 2
17.05.24
Kwartfinale
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 2 6 6
Tilwith Di Girolami/Ariana Geerlings 0 4 2
14.05.24
1e ronde
Lana Petkovic/Masa Tanaskovic 2 7 6
Adi Bitton/Jessica Marmorstein 0 5 2
14.05.24
1e ronde
Samantha Imbo Nloga/Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Andjela Raznatovic/Neda Simic 0 2 3
14.05.24
1e ronde
Tilwith Di Girolami/Ariana Geerlings 2 6 6
Sonia Cassani/Carola Cavelli 0 4 1
15.05.24
1e ronde
Karolina Krajmer/Andrea Roots 2 4 7 10
Ana Giraldi Requena/Zhuoma Ni Ma 1 6 5 7
15.05.24
1e ronde
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 2 6 7 10
Grete Gull/Alian Zack 0 0 5 7
15.05.24
1e ronde
Natalija Senic/Nina Stojanovic 2 7 7
Arina Bulatova/Maddalena Giordano 0 5 5
<