W15 Kursumlijska Banja 2023 livescore, live uitslagen

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
25.06.23
Finale
Michaela Laki 2 6 6
Andjela Lazarevic 0 3 2
24.06.23
Halve finale
Michaela Laki 2 7 4 7
Ana Candiotto 1 5 6 5
24.06.23
Halve finale
Andjela Lazarevic 2 6 6 6
Anastasia Iamachkine 1 3 73 2
23.06.23
Kwartfinale
Anastasia Iamachkine 2 3 6 6
Tiphanie Lemaitre 1 6 3 1
23.06.23
Kwartfinale
Michaela Laki 2 6 5 6
Mana Kawamura 1 4 7 4
23.06.23
Kwartfinale
Ana Candiotto 2 0 6 6
Jazmin Ortenzi 1 6 0 1
23.06.23
Kwartfinale
Andjela Lazarevic 2 6 6 6
Polina Leykina 0 2 2 1
23.06.23
2e ronde
Polina Leykina 2 4 6 6
Dunja Maric 1 6 3 2
23.06.23
2e ronde
Anastasia Iamachkine 2 6 6 6
Alian Zack 0 3 4 2
23.06.23
2e ronde
Tiphanie Lemaitre 2 5 6 6
Jana Stojanova 1 7 3 4
23.06.23
2e ronde
Mana Kawamura 2 6 6 6
Aleksandra Pospelova 0 0 4 4
23.06.23
2e ronde
Jazmin Ortenzi 2 6 7
Zuzanna Bednarz 0 2 5
23.06.23
2e ronde
Michaela Laki 2 6 7
Katerina Stewart 0 3 5
23.06.23
2e ronde
Ana Candiotto 2 2 6 6
Sylvie Zund 1 6 1 3
23.06.23
2e ronde
Andjela Lazarevic 2 7 6 6
Eleni Christofi 0 5 0 3
21.06.23
1e ronde
Katerina Stewart 2 4 6 6
Laura Svatikova 1 6 4 1
21.06.23
1e ronde
Eleni Christofi 2 6 6 6
Lena Karlovcan 0 0 1 1
21.06.23
1e ronde
Aleksandra Pospelova 2 6 7
Maja Radenkovic 0 3 62
21.06.23
1e ronde
Anastasia Iamachkine 2 1 7 6
Natalija Senic 1 6 5 3
21.06.23
1e ronde
Tiphanie Lemaitre 2 6 6 6
Mia Popovic 0 0 0 3
21.06.23
1e ronde
Jazmin Ortenzi 2 6 6 6
Valentina Ivanov 1 3 72 1
21.06.23
1e ronde
Zuzanna Bednarz 2 4 6 6
Elena Micic 1 6 1 1
22.06.23
1e ronde
Polina Leykina 2 7 6 6
Justina Maria Gonzalez Daniele 0 5 1 1
22.06.23
1e ronde
Mana Kawamura 2 6 7
Anja Stankovic 0 3 5
22.06.23
1e ronde
Sylvie Zund 2 6 6
Anja Petkovic 0 0 0
22.06.23
1e ronde
Michaela Laki 2 6 6
Draginja Vukovic 0 2 4
22.06.23
1e ronde
Ana Candiotto 2 2 6 6
Jovana Grujic 1 6 1 0
22.06.23
1e ronde
Alian Zack 2 6 6 6
Maja Miscevic 0 1 1 0
22.06.23
1e ronde
Jana Stojanova 2 6 6 6
Andjela Lopicic 1 75 1 1
22.06.23
1e ronde
Andjela Lazarevic 2 6 6 6
Madelief Hageman 0 1 4 1
22.06.23
1e ronde
Dunja Maric 2 6 6
Yoana Konstantinova 0 3 0
21.06.23
Kwalif.
Draginja Vukovic 2 6 7
Kristina Samardzic (GER) 0 2 5
21.06.23
Kwalif.
Andjela Lopicic 2 6 6
Jelena Gojkovic 0 2 3
21.06.23
Kwalif.
Alian Zack 2 7 6
Aleksandra Stevanovic 0 67 3
21.06.23
Kwalif.
Anja Stankovic 2 6 4 10
Svetlana Samardzic 1 4 6 3
21.06.23
Kwalif.
Jana Stojanova 2 6 6 10
Milica Stosovic 0 1 2 3
21.06.23
Kwalif.
Andjela Lazarevic 2 6 7
Sara Mikaca 0 1 5
21.06.23
Kwalif.
Dunja Maric 2 3 6 10
Iva Sepa 1 6 1 4
21.06.23
Kwalif.
Justina Maria Gonzalez Daniele 2 6 6 10
Ema Lina Picorusevic 0 3 2 4
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 6 6
Petra Konjikusic 0 3 1
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Kristina Samardzic (GER) 2 6 6
Jelena Cvijanovic 0 4 2
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Sara Mikaca 2 6 4 10
Athina Pitta 1 4 6 7
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Andjela Lopicic 2 6 6 10
Hanna Jankowska 0 3 4 7
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Alian Zack 2 6 6
Milica Antonic 0 0 1
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Iva Sepa 2 6 6
Tara Mihaljevic 0 3 1
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Anja Stankovic 2 6 6
Masa Tanaskovic 0 1 1
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Jana Stojanova 2 7 6
Angelina Mihajlovic 0 5 3
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Andjela Lazarevic 2 4 7 10
Katerina Mandelikova 1 6 65 2
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Dunja Maric 2 3 6 10
Leticia Matuszewski 1 6 4 3
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Svetlana Samardzic 2 4 7 10
Mile Cibulskyte 1 6 5 8
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Ema Lina Picorusevic 2 5 6 10
Doroteja Petrovic 1 7 1 7
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Justina Maria Gonzalez Daniele 2 6 6 10
Lea Jakic 0 3 0 7
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Aleksandra Stevanovic 2 0 6 10
Selin Ovunc 1 6 3 8
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Milica Stosovic 2 6 6 10
Dariia Monakhova 0 3 3 8
20.06.23
2e ronde van de kwal.
Jelena Gojkovic 2 2 6 10
Anastasija Radojevic 1 6 2 6
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 6 6 10
Mija Ljubic 0 3 0 6
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Kristina Samardzic (GER) 2 6 6
Nina Zabrdac 0 0 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Katerina Mandelikova 2 4 6 10
Katalina Petrova 1 6 1 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Lea Jakic 2 6 6 10
Natalija Nikolic 0 2 1 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Angelina Mihajlovic 2 6 1 13
Gabriela Miteva 1 4 6 11
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Aleksandra Stevanovic 2 6 6 13
Mina Randjelovic 0 2 0 11
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Mile Cibulskyte 2 6 6 10
Xinyi Wang 1 72 4 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Tara Mihaljevic 2 6 6 10
Jovana Nikolic 0 0 1 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Masa Tanaskovic 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 1 4
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Jelena Gojkovic 2 6 3 10
Simona Maksimovic 1 4 6 6
19.06.23
1e ronde van de kwal.
Milica Antonic 2 6 7 10
Zoe Crimmel 0 3 66 6
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
25.06.23
Finale
Eleni Christofi/Natalija Senic 2 7 6
Ana Candiotto/Anastasia Iamachkine 0 65 3
24.06.23
Halve finale
Ana Candiotto/Anastasia Iamachkine 2 6 6
Mana Kawamura/Selin Ovunc 0 2 3
24.06.23
Halve finale
Eleni Christofi/Natalija Senic 2 6 7
Justina Maria Gonzalez Daniele/Sylvie Zund 0 2 64
23.06.23
Kwartfinale
Eleni Christofi/Natalija Senic 2 1 6 10
Elena Micic/Anja Stankovic 1 6 2 8
24.06.23
Kwartfinale
Ana Candiotto/Anastasia Iamachkine 2 6 6 10
Michaela Laki/Maja Radenkovic 0 4 3 8
24.06.23
Kwartfinale
Justina Maria Gonzalez Daniele/Sylvie Zund 2 6 5 10
Polina Leykina/Laura Svatikova 1 3 7 3
24.06.23
Kwartfinale
Mana Kawamura/Selin Ovunc 2 6 6 10
Dariia Monakhova/Mia Popovic 0 0 0 3
21.06.23
1e ronde
Elena Micic/Anja Stankovic 2 6 6
Yoana Konstantinova/Jana Stojanova 0 3 3
21.06.23
1e ronde
Polina Leykina/Laura Svatikova 2 4 6 10
Alina Tsyurpalevych/Anastasiya Zaparyniuk 1 6 3 2
21.06.23
1e ronde
Justina Maria Gonzalez Daniele/Sylvie Zund 2 6 6 10
Ema Lina Picorusevic/Xinyi Wang 1 1 71 7
22.06.23
1e ronde
Ana Candiotto/Anastasia Iamachkine 2 6 6 10
Zoe Crimmel/Nina Zabrdac 0 3 0 7
22.06.23
1e ronde
Eleni Christofi/Natalija Senic 2 7 4 10
Tiphanie Lemaitre/Jazmin Ortenzi 1 64 6 2
22.06.23
1e ronde
Dariia Monakhova/Mia Popovic 2 7 6 10
Lena Karlovcan/Iva Sepa 0 65 4 2
22.06.23
1e ronde
Mana Kawamura/Selin Ovunc 2 1 6 10
Zuzanna Bednarz/Valentina Ivanov 1 6 3 6
22.06.23
1e ronde
Michaela Laki/Maja Radenkovic 2 6 6 10
Andjela Lopicic/Leontina Stojanovic 0 3 3 6
<